Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek normális biszexnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális biszexnek/melegnek lenni?

Figyelt kérdés
Kort, nemet írjatok

2015. ápr. 19. 16:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2015. máj. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez a dolog nem választható! Vannak boldogtalan melegek pl. sokan (!), akik szar hetero párkapcsolatban élnek, mert ugye ez a családmodell, gyermeknevelés, stb.

A divatról, egyéb baromságokról meg nyithatunk vitát, de igazából a kémia dönt, h. élvezed-e a szexet a nővel/férfival vagy sem. SZVSZ divatból szexelni nem élvezet, elmúlik gyorsan ez a hóbort mindenkinél, aki próbálkozik. Én azt az elvet vallom, h. nem számít ki mit/kivel/hogyan élvez, csak a társadalom normáit figyelembe kell venni.

33/F/bi

2015. júl. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem az a kerdés hogy normális e! Inkább az hogy mennyire elfogadott mások által!

Ha erdeklődsz a saját nemed iránt az teljesen normális.

Ne mások Véleménye legyen a mérvadó!!!

44/F

2015. aug. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Négyes: bocsi, de nagyon röhögtem a beszélő kígyón. :D


Egyébként minden valláskritika nélkül: hiszek Istenben, és nem gondolnám, hogy a homoszexualitás összeegyeztethetetlen lenne a benne való hittel.


Amit sokan nem látnak be az az, hogy senki sem választja meg azt, hogy homoszexuális lesz-e vagy sem. Nem tolnak az orrod alá egy nyilatkozatot kamaszkorod kellős közepén, hogy te kiket akarsz szeretni.

Egyszerűen kialakul. Vitatott, hogy biológiai vagy pszichológiai okai vannak, de semmiképpen nem az illető akar, vagy nem akar meleg lenni.


Meleg vagyok, és nem arról van szó, hogy "örülök, vagy nem örülök neki" ez van. Könnyebb lenne az életem, ha nem lennék az ami, de nem tudok rajta változtatni, és valamilyen furcsa módon nem is nagyon akartam soha.

Ez olyan, mint amikor reménytelenül szerelmes vagy valakibe, és nem tudod kiverni a fejedből (meg valahol nem is akarod) pedig tudod, hogy az lenne a legjobb.

Csak az többnyire egyszer elmúlik, ez nem fog.


De senki sem választja ezt az utat, ahogy egy hetero sem a saját választásából lett az, ami, és ő sem tud parancsszóra meleg lenni.


Normálisnak lenni meg relatív.

Biológiai értelemben talán "nem normális" mert a szaporodás, meg ez meg az, de bőven van aki továbbviszi az emberiséget, mert azért (remélem senki számára nem meglepő módon) még mindig a heterok vannak nem kis többségben a világon.

És azt hiszem ennyi defektje van mindössze egy meleg férfinak, vagy egy leszbikus nőnek, mert az élet többi területén ugyanúgy tud teljesíteni, mint hetero társai, és általában ki sem derül róla, ha nem mondja el, hogy mi a helyzet vele.

Szóval ilyen szempontból nagyon is normális, és teljes életet tud élni vele az ember. Ha hagynák, hogy mondjuk nyugodtan felvállalhassa magát az ember akár nyilvánosan is.


Csak a heterok általában az ilyen felvonulások, meg az ilyen rosszul megcsinált melegkampányok alapján (amúgy teljes joggal mert sajnos ez a fő információforrásuk a melegségről) azt gondolják, hogy minden meleg olyan, mint amit ott kint látnak.

Mindkét "tábort" megértem, de ez a rémesen rossz melegkampány több felháborodást kelt, mint szimpátiát, és ilyen körülmények között nem csoda, ha soha az életben nem lesz nálunk jelentős előrelépés sem a melegjogi kérdésben, sem a melegek közmegítélésében.


21F

2015. aug. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!