Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Akkor én most biszexuális lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor én most biszexuális lennék?

Figyelt kérdés

Érzelmileg és összben (vagyis a teste) csak a nőknek vonz! Leginkább nőkre izgulok fel és velük vagyok legtöbbet. Férfiaknál csak az ánusz és a farok látványa izgat fel, viszont a sok csaj mellett 2x voltam fiúval is (1 anál, 1 szopás s mindkétszer kivertük egymásnak), valamint nagyon szeretem a sok spermát. Érzelmileg nem vonzanak, s a homoszexuális jelenetek (csók, ölelkezés, stb) is taszítanak, csak maga a szex érdekel (anál, orál, szopás). A pasik farkán kívül semmi (sem alakjuk, semmijük) nem hoz lázba. Akkor én most biszexuális lennék?

19/F



2015. ápr. 7. 14:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ènis így vagyok mint a kèrdező. :) 16/f
2015. ápr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Joe.38 ***** válasza:
64%
Nem tudom. Csináld ahogy jól esik. De szerintem Te egy oda adó nőre vágysz csak abból ma ezen a kontinensen kevés van. Emiatt más felé is nyitsz. Talán, nem tudom. Freud aki szerintem nem normális azt mondta sok idő kell mire kialakul a szexuális öntudat. Azaz idővel érik a személyiség, ahogy öregszel. Sok pasiban alapvetően van erős vágy a nemiségre a nemi kielégülésre. Szex mániás. Van aki ezt az energiát "jól" hasznosítja. Átülteti munkába vagy a társadalom szerinti elfogadott normába. Tehát sikeres lesz, mert hajtja a vágy amit megfelelő mederbe irányít. A nők ma a környezet beleértve a médiát úgy vannak nevelve ( bizonyos fogyasztói érdekek és miatt, hogy lázadjanak) de meghagyják nekik sőt erősítik a társadalmi növekedés azaz szaporodást. Emiatt csak jogaikat erősítik. Kötelességüket nem. Ergó nem is ismerik, tehát érthető , hogy nem ismerik a férfiak igényét. Ki sem tudják elégíteni, nem is akarják, mert nem kell. (európai kontinensen fehér európai népesség csökken is. Más országokban ahol a nő férfi viszony természetes érdekes módon tény, hogy szaporodnak. Ergó el fog tünni a fehér európai ezt a tényt nehéz cáfolni. És ez bizony a férfi nő viszonyában keresendők. Hisz férfi nem akar egy harcos feminstával élni, akinek a főzés vagy mosogatás , a szex az gond. Ma ilyen a nevelés. Emiatt egyre több a magányos. Hisz cél a termelő kéz a munkás. Emiatt a jog a bíróság is a szaporulatot preferálja. Nem véletlen, hogy, ha megismersz egy nőt és nem seggbe spriccelje, bíróság elé állíthat és egy életfogytot rád mérnek egy dugásért. Azaz 20 éven át akár egy dugásért is fizetned kell. Ha nem teszed börtön is lehet. Ez erős fenyegetettség. Ebből adódóan a férfiak óvatosak. popsiba ugye nem kell aggódni. De hát minden 5 dik vagy 10 dik nő engedi, szereti. Így a férfiak hisz a vágy hajtja őket és nem mindenki tudja munkába kiélni, átirányítani lassan fordulnak a férfiak felé. Én nem, de megértem a helyzetet. Hisz milyen dolog bíróság elé állítani a nyuszikát és a farkast és kötelezni a farkast, hogy bizony bűnös a társadalmi együttélés szabályait felrúgva köteles ő is innentől kezdve füvet enni?
2015. ápr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Tisztelt utolsó! Minden tiszteletem a tied, nagyon tetszik, ahogy átlátod a dolgokat! :) Azt is eltaláltad, hogy igazából én egy odaadó nőre vágyok... ez teljesen így van s ez a fő probléma. Viszont a világszemléleted is nagyon értelmes és logikus.
2015. ápr. 8. 10:16
 14/14 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok vele mint te kérdező.

21/F

2015. júl. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!