Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha vonz a közös maszturbálás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vonz a közös maszturbálás más fiúval, az már bi hajlam?

Figyelt kérdés
Tehát pl egymásnak csinálnánk. Már kamaszként is érdekelt, de nem mertem belemenni. Pedig szerintem lett volna rá esély. Fiú vagyok én is.

2015. márc. 31. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
inkább lánnyal kellene csináld
2015. márc. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Minimum bi.
2015. márc. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Eleve az érdekelne mások vannak-e akik csinálják vagy csinálták sráccal és hogy ők biszexek lettek-e.
2015. márc. 31. 16:20
 4/9 kovpet ***** válasza:
82%
Az ember nem "lesz" biszex. Vagy az, vagy nem az, a vágyai döntenek, nem a tettei.
2015. márc. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
Lánynál még jó ha biszex, pasinál kicsit ...b...is
2015. márc. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

egymásnak azért bis.

egymás előtt,stb,... az nem.

és az ember nem lesz bi...vagy az,vagy nem az.

2015. ápr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

igen, én csináltam már, bi vagyok.

valószínű benned is benned van.

mégha csak egymás előtt csinálnátok akkor is, mert egy heteró miért csinálna ilyet?

2015. ápr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

# 7

Pedig régen csinálták egymás előtt, a magazinos időkben az internet előtt. Sokan nem engedhették meg a luxust ezért a jó haverok összejöttek és közösen egymás előtt maszturbáltak.

2015. jún. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

hát az más helyzet, hogy nem volt net.

Engem vonz a dolog, mivel bennem van, de hetero férfi fejével nem tudok látni. azt gondolná az ember, hogy undorodnak tőle, mivel nagyon szoktak fújolni a b*zikra. aki egymás előtt csinálja, abba sztem tuti benne van, nem kell szépíteni. akit ez vonz abba benne van, hiszen egy hetero férfinak semleges egy másik férfi pénisze.

2015. jún. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!