Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi srácok csak nagy méretű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi srácok csak nagy méretű fiúk jönnek be nektek?

Figyelt kérdés
Ugyanis sorra lepattintottak mostanság akikkel ismerkedtem, mert nagyobb méretet kerestek. Ez tényleg általános? 24 éves vok és 16cm. Szerintem tök átlag és nem volt vele gondom még. Azonban mostanság ez meglepett....

2015. febr. 8. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem spec pont hogy a kisebb fütyi jön be... Bár a 16 nem kicsi...:)
2015. febr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát amiket látok 18-20cm azokhoz mérve kicsi
2015. febr. 8. 21:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kicsi a 16. Nekem is akkora,eddigi partnereimnek tetszett.
2015. febr. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ftf1983 ***** válasza:
A 16 centivel semmi gond nincs! Sok srácnak csak a szája jár, hogy nagy farkat akar, aztán, amikor be kéne fogadni, akkor megy a nyafogás, hogy túl nagy és nem bírja. Amúgy meg a vastagság is egy fontos paraméter.
2015. febr. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én nem bánnám,ha ekkora farku pasim volna,a lényeg,hogy beférjen és akkor mind2nek jó.
2015. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 nyári miklós ***** válasza:
nekem is sokkal jobban bejönnek a kis farkak.jobban el lehet vele játszani.
2015. febr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A 16 cm nem kicsi. :) És am nekem pont nem ez számít, hanem a kisugárzás. Ránézek, és legyen vonzó. :) :P

25 bi vok BP-ről...

2015. febr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az enyém szerintem szép.
2015. febr. 15. 10:22




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!