Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex érdeklődésű emberek!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex érdeklődésű emberek! Megmondanátok, hogy számotokra melyik nemmel történő szexuális érintkezés okozott nagyobb élvezetet?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok, kérlek!

#fiú #szex #lány #biszexualitás #élvezet #szexuális érintkezés
2015. jan. 28. 20:11
 1/7 WindRider válasza:
82%

Nehéz megmondani, mert fiúkból és lányokból is vannak olyanok, akik baromi jók az ágyban, meg olyanok is, akik egy nullák.


Ha csak a szexet, és a fizikai részét nézzük, akkor általánosságban a fiúk. Lelkesebbek, nyitottabbak, és tényleg igaz nagyon az a mondás, hogy egy fiú jobban tudja, mi kell egy másik fiúnak, mint egy lány.


Viszont ha egy kapcsolatot nézzük, és belevisszük az érzelmi síkot, akkor már inkább a lányok. Voltam fiúval is, lánnyal is kapcsolatban, de csak lánnyal éreztem, hogy tényleg teljesen kiegészítjük egymást, még a hülyeségeink is.


25/F

2015. jan. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Fiuval,amikor még erre lehetőségem is volt.
2015. jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Máshogy jó. A kemény, perverz, deviáns szexet én csak férfival tudom elképzelni, és kizárólag ezt a fajta szexet kedvelem velük. Egy nővel pedig az érzékiséget, gyengédséget szeretem megélni. Mindent összevetve, azt hiszem, egy nővel élveztem a legjobban, de azért azt nem mondanám, hogy emiatt nőkkel jobb lenne. Csak ismételni tudom, számomra máshogy jó, és teljesen más élmény a kettő.


24L

2015. jan. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

néha ez,néha az.

nem igazán mérhető egymáshoz a kettő.

A fiúk gyorsabban a lényegre térnek,nem kell a szokásos köröket lefutni mint a lányokkal.Ha szimpi akkor dugunk,

de kb:ennyi is a kapcsolat.Azért egy lány ennél többet ad (jó esetben)még sexkapcsiban is.

És egy lánnyal sokkal beválalósabb vagyok,mondhatjuk,hogy lányokkal jobb egy picit,ha ő is beválalós.


29/F

2015. jan. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én biszex voltam,nős.most már meleg.az én véleményem az,hogy nem lehet összehasonlitani hogy lánnyal vagy fiuval e jobb mert mindkettő más,más fajat modon másfajta gyönyört ad.bennem erösebb lett a fiu utáni vágy s ezért mondtam le a nőkről.
2015. jan. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

én lányokkal minidig élveztem, pasikkal jó ha 10-ből 1-el

24L

2015. jan. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
nős pasival szeretkezek és többet kapok még érzelemben is mint a csajomtól 20 f
2016. szept. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!