Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van olyan aki 99%ban fériakhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki 99%ban fériakhoz vonzódik de képes nővel együtt élni?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem, hogy hasonló helyzetben vagyok. A férfiak mindig felizgatnak, de a nők csak ritkán és ott is inkább valamiért csak a punci.

Nem mindig áll fel nőkre. Létezik e ilyen még, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen.



2015. jan. 4. 17:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt miért ennyi az előítéletes hulladék ember.


Komolyan itt páran azt gondolják ,h normális élete lehet a kérdezőnek egy hetero kapcsolatban miután a kérdésben benne van ,h a férfiak izgatják túl nyomórészt szexuálisan?

Habár igen végül is az is egy megoldás,h bele mész egy komoly kapcsolatba egy nővel netán házasság aztán szegény csaj életét keseríted meg + lelki nyomorékká ,depresszióssá válsz majd a csajod/feleséged mellett fiúkkal is össze járogatsz.Akarattal nem lehet új irányt adni a vágyaknak, legfeljebb megtartóztatni magunkat az azonos nemű partnertől. Ez azonban sok feszültséghez vezet, és nagyban csökkenti az érzelmi–szexuális élet színvonalát.

De nem akarom itt osztani neked az észt.

Csak a kérdésedből nagyon nem az jön le ,h te egy komoly normális kapcsolatot kitudsz alakítani egy nővel.

Hány éves vagy ?

Amúgy a férfiak milyen szinten vonzzanak ?

Eltudsz képzelni egy komolyabb kapcsolatot is egy azonos neművel?

Vagy csak szimplán érzelem mentes dolgok érdekelnek?

2015. jan. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is meleg vagyok de amíg ezt próbáltam legyőzni addig csak lányokkal voltam. Az utolsó lánnyal 4 évig voltam együtt. De ezt nem jó csinálni csak fájdalmat okozol vele mindenkinek. El kell fogadni azt aki valóban vagy. Amióta elfogadtam azóta sokkal boldogabb vagyok két éve van barátom és nagyon szeretjük egymást.
2015. jan. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Fogadd el a másságot,mert így könnyebb lesz neked az életed!

Ha te fiúval szeretnél élni mert vannak olyanok akik melegek

élj nyugodtan úgy,mert csak azzal leszel boldog.

Mindenki más,senki sem tökéletes.

Egy pár kapcsolat 2 ember ről szól,ha nekik jó együtt

akkor jó kapcsolat lesz.

A hálószoba is 2 emberre tartozik.

A párkapcsolatban 2 ember része,az a jó ha mind2en boldogok.


Légy nagyon boldog,találd meg a társat fiút lányt amilyet szeretnél!


Én elfogadom a másságot!

Minden jót kívánok neked!Sok sikert!

2015. jan. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!