Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Férfiak / fiúk, ti ezt hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak / fiúk, ti ezt hogy veszitek?

Figyelt kérdés

Ha a barátnőtök/élettársatok/feleségetek egy másik nőnemű személlyel létesít szexuális kapcsolatot, az megcsalásnak számít nálatok?

Mennyire bosszantana / mennyire izgatna a dolog? Vagy számítana egyáltalán? Lehet férfiként ilyen értelemben nőre féltékenykedni, irigykedni?

Hogy viszonyulnátok, ha lehetne 3-asról szó, illetve ha nem?

Kérlek írjatok kort is, és azt is, hogy van-e/ volt-e párkapcsolatotok.

20/L



2015. jan. 3. 06:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha utána 3asban is csinálhatnánk nem zavarna :) 2-en azért ne csinálják :) 18 F és van jelenleg is.
2015. jan. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem biszex a párom és volt is több hármasunk, de abban megegyeztünk, hogy a hátam mögött nem csal meg lánnyal. Persze, hogy megcsalás, hiszen élvezed, nem?
2015. jan. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Naná, hogy megcsalás! Hármasról lehet szó, de az azért más..
2015. jan. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem hagyott már ott egyik barátnõm egy másik lányért...Rosszabb érzés, mint ha srácért hagyott volna ott.

Amúgy ha odajönne elmondaná megkérdezném, hogy szeret-e engem, mert akkor velem legyen ne mással.Nemtõl függetlenül.Ha azt mondaná, hogy õt jobban szeretni, megkérdezném lehet-e egy búcsú hármas és utána otthagynám.

2015. jan. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Srác vagyok és engem nagyon idegesítene, megalázna ha a barátnőm egy másik csajjal csalna meg... akkor inkább pasival csaljon meg...

Viszont "édes hármas"-ban benne lennék :D, ha a megcsalás után hozná fel ezt a témát a 2 lány akkor orrba-szájba dugnám őket egy párszor és otthagynám mind a kettőt...

ha a nem csalna meg csak szeretné a barátnőm persze, benne lennék :)

18f

2015. jan. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nekem is tetszik a másik csaj, akkor nem zörgetne a dolog, de azt előre leszögezném, hogyha fennáll, hogy miatta elhagy, akkor én dobbantok. Most attól nem megyek a falnak ha hármasban vagy néha a hátam mögött kinyalják egymást.
2015. jan. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Megcsalás. De egy 3-as szexért anállal megbocsátanék:D
2015. jan. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Dr.LaDePanda ***** válasza:

nem tudom most hogy mukodik ez a világ de ...


ha 2 ember szereti egymast ilyen h ezzel is meg azzal is csinalnam, meg ez megcsalas meg az nem az... ilyen hogy jon az eszibe valakinek??



ha nekem a baratnom fel ajánlaná a 3-ast azt felolem lehet akarmilyen a no a 3dik sztem ott hagynam a 3-as utan a not az biztos... ha 2 ember szereti egymast ilyen dolgok nem tortennek meg koztuk


18/F

2015. jan. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sohasem csaltak meg, de öreg róka vagyok, tudom, hogyan viselném a dolgot. Ha a párom egy másik pasival csalna meg, nehezen bár, de megbocsátanám. Azért, mert az valahol az én ócska bizonyítványom lenne. Én voltam kevés, én nem figyeltem eléggé, hogy mindig nőnek érezhesse mellettem magát. Ha viszont egy nővel csalna meg, azonnal szakítanék vele. Nem haragból, nem dühből, hanem azért, mert egy női vetélytárs ellen sohasem tudnék hathatósan harcolni. Nincs hozzá fegyverem. Egy leszbikus kapcsolatban olyan fokú gyengédség lehet, amit egy férfi sohasem képes megadni, és az én becsvágyam ezzel a féltékenységgel nem tudna mit kezdeni.
2015. jan. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hárman a párban lehetne még úgy is, hogy én hozzá se nyúlnék a másik nőhöz csak a párom nyalná ki, de ha kihagynának a buliból azt nem jól viselném.
2015. jan. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!