Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi srácok hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi srácok hogyan reagálnátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ha volna egy srác aki ki akarja próbálni és mondjuk miközben csináljátok azt mondaná bocsi mégse akarom. Ugyanis izgat a dolog de nem tudom élőben is izgatna-e h srác orálozik vagy h anált kipróbálhatom(barátnőm nem csípi) vele.

2014. dec. 25. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megérteném.
2014. dec. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor keress egy számodra szimpatikus srácot akivel nem 5 perc után mentek baxni az agyba és 1 óra múlva már a nevét sem tudod.

Hanem előtte beszélgetsz és ismerkedsz vele ahol eltudod mondani neki ,h neked annyira újszerű ez a dolog ,h nagyon bizonytalan vagy még stb...és akár az is lehet ,h nem fog működni.

Biztos találsz majd olyan arcot aki ezt maximálisan megfogja érteni.

2014. dec. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

vegyél fel skype

tomrob025

de ad meg tiédet is, mert csak akkor jelenik meg nálam

2014. dec. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zavarna, csinálnám neked, max. ha úgy éreznéd abbahagyom, ennyi
2014. dec. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tomrob veled beszéltem még augusztusban és azt gondoltad sorozat gyilkos vagyok, mert nincs lakásom és mondtam h akkor máshol kéne:D
2014. dec. 26. 10:53




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!