Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Passzív fiúk nektek egy vézna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív fiúk nektek egy vézna srác is bejön aktívként?

Figyelt kérdés
Tehát ha egy srác nagyon vékony az attól még lehet aktív? Vagy zavaró ha vékony nagyon?

2014. dec. 25. 14:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Minden embernek más az ízlése szóval biztos van olyan,akinek ez jön be.
2014. dec. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Érdekes, hogy az ember úgy magától értetődőnek veszi, hogy a vékonyabb a női szereplő, a vastag(mint én) a férfi szereplő a szexben. De ezek szerint van olyan aki vékony s ő szeret dugni...

Fura, hogy én is jobban szeretem a vékony srácokat dugni, vagy a kigyúrtakat szeretném, jó kemény seggük lehet.

De biztos hogy mindenkinek más az ízlése itt is. Én mondjuk bi lennék, nem homo és alapjában is a nőktől akarok többet, a pasiktól csak szexet. Szóval nem nyilatkozhatom mindenki helyett.

2014. dec. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Na igen. Mondjuk én dugnék izmosat is szívesen, de tudom h van akinek fontos h az aktív erőben stb is dominánsabb legyen. Amúgy a vékonyakat én is imádom. Jobban dughatóak:)
2014. dec. 25. 14:50
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
miért "dugható" jobban? lol
2014. dec. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem különleges és izgató az a felállás, hogy az izmosabb, markosabb srác az ágyban engedi a véznábbnak, hogy felülkerekedjen, s befurakodjon az edzett testébe.. Fejet hajt a kisebb, gyengébb srác előtt és felkínálkozik neki.:) Persze az tény, hogy ez perverzió.
2014. dec. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Miből gondolod, hogy ez perverzió lenne. Heteróknál is van olyan, hogy egy 100 kilós macát dug egy egyszál-bél hapsi. Én kiváltképpen örülnék egy vézna srácnak. Valahogy ők kitartóbbak, szilajabbak. A kigyurt pasik pedig nem bírják sokáig az izomfeszültséget. Volt úgy, hogy beremegett, mert kifáradt egy bizonyos testhelyzetbe.
2014. dec. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

A perverzió különös, "rendellenes", fordított helyzetet jelent... Perverz módon nem a félreértelmezett, megszokott módon használom a gusztustalan, vagy visszataszító szinonimájaként, ahogy sok ...másik ember. :D


Szerintem a perverzió nem egy negatív dolog, a jelentése közelebb áll a különlegeshez, mint az undorítóhoz..

2014. dec. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem azon múlik szerintem, hogy valaki vézna vagy sem.

Én bírnom a vékony fiúkat, passzív vagyok.

2014. dec. 26. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Akinek bejön írhatna nekem:)
2014. dec. 26. 10:51
 10/16 ftf1983 ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne ilyen? Mindenkinek más jön be.
2014. dec. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!