Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Esetleg ilyen oldalakat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esetleg ilyen oldalakat ismertek? (Több lent)

Figyelt kérdés

Mivel Bisex vagyok, ezért érdekelnek a fiúk. És azt szeretném tőletek kérdezni, hogy esetleg valaki nem-e tud olyan oldalt, ahol esetleg egymásnak képeket tudunk küldözgetni magunkról egyéb dolgainkról (szerintem tudjátok miről). Az Indexforum kivételével tudtok esetleg valamit?

Válaszotokat előre is köszönöm.

Boldog karácsonyt!



2014. dec. 25. 01:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Snapchat
2014. dec. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, de nekem szó szerint valami hasonló kéni mint az index forum, ahol nem ilyen 10mp-s hülyeségek vannak, hanem normálisan vannak topickok, ahova kilehet tenni azt az adott képet, amiről a topic szól, és az a kép benne is marad. Ha nem világos amit írok gyere privátba.
2014. dec. 25. 01:51




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!