Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez biszex hajlam vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez biszex hajlam vagy csak kíváncsiság?

Figyelt kérdés
Láttam itt egy srác kérdését és elkértem a videót és azóta izgat. A lényege, hogy a fiú farkát sokáig verik, de nem hagyják elélvezni illetve mikor mégis utána még "kínozzák" neki tovább. Illetve jön a második "menet". Mióta láttam izgat hogy milyen lehet. Tehát bírnám-e, stb. De amúgy nem jönnek be a fiúk, stb, de mégis kipróbálnám ha csinálná nekem egy fiú. Lány ellen sincs kifogásom, de nekme pl eddig egy barátnőm se tudta jól verni, ezért gondolom h fiú az igazi ebben. Főleg, hogy egy fiú tud szerintem csak keménykedni ilyesmiben.

2014. dec. 23. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
bi
2014. dec. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%

Abszolult homo.

Ha nem volt jó mikor lány verte, és azt akarod hogy fiú csinálja akkor az már nem bi több annál.

Akár milyen béna is a lány, akkor is csak ő verhetné, fiú sosem.

2014. dec. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy lesz pár szélsőséges válasz. A kamaszok között is vannak hasonló storyk. Biztos mind meleg mi? Ugyan már:) Mióta kiírtam a kérdést jött pár privi és rájöttem lényegtelen mit gondolnak mások, hisz csak az fogja tudni akivel kipróbálom és én. Na meg a jó Isten! Az utcán senki nem fogja tudni, mert nincs a homlokomra írva, hogy kipróbáltam. Már ha lesz kivel....
2014. dec. 23. 09:45
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hmm. Ilyen videókat én is láttam, de sose próbáltam ki. Pedig érdekes lehet valóban. Ha találsz vkit írj nekem is.
2014. dec. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen ebben igazad van hogy senki sem fogja tudni, amíg nem futunk össze valahol, mert akkor elkaplak és rávésem a homlokodra hogy ratyi hogy mindenki tudja!
2014. dec. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
ugyan mar ettol meg nem bi, habar,100 % hetero,az sztem nem tudna elkepzelni, h egy fiu kiverje neki, de mind1, van ilyen...
2014. dec. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Mivan beléptél másik névvel ratyi?

És prúbálod menteni magad???

2014. dec. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
12%
Nem mindegy?Talalj ket lanyt es ne foglalkozz ilyen hulyeseggel.
2014. dec. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A két lány nem izgi. Volt benne szerencsém. Kifejezetten teher kettőt kielégíteni úgy, hogy ne unatkozzon senki.
2014. dec. 23. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!