Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Gáz, hogy olloztam az oszttars...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy olloztam az oszttarsnommel?

Figyelt kérdés
Nálam volt filmet nézni es amikor a filmnek vége lett beszélgettünk kicsit, megterveztük a teli szuneti külföldre utazast, aztán csak ültünk ott es magához húzta a lábam, hogy talpon csikizzen, en is elkeztem csikizni az övet, de kirantotta, es becsusztatta alam a combjat, felterdelt, miközben az enyemre ült. Szinte egyszerre kezdtünk el mozogni a csiponkkel... Több nem történt, le sem vetkoztunk meg semmi, mind kettonkon cica gatya volt meg póló. De nagyon jó érzés volt mozogni a combjan, es érezni az én combomon ot, nem tudom leírni mennyire, de tenyleg rendkivul izgató volt, ezt at kell élni, hogy valaki megértse. Talán 5 percig csináltuk, de nem bántam meg. Másnap suliban sem éreztük kínosan magunkat egymás elott, kalandnak szerintem oké es ő is így gondolja.

2014. dec. 10. 17:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, ha csak ketten tudjátok. Amúgy se lenne, csak az emberek keresik mibe köthetnének bele ezért jobb ha csak ketten tudtok az egészröl.

// Szívesen olvasnám a történet folytatását is :)

2014. dec. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%

kulcsszó: leszbikus, biszexuális

Most melyiknek érzed magad?

2014. dec. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Hetero vagyok, oszttarsnom is, az csak kulcsszó
2014. dec. 10. 21:52
 14/20 anonim ***** válasza:
91%
Pedig biztos, hogy van benned biszexuális hajlam! Hiszen izgatónak találtad és tetszett egy lánnyal való ollózás..
2014. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem igazi ollozas volt, csak egymás combjan ültünk guggolo pozícióban es a csiponkkel mozogtunk... Meg mondom, hogy bugyi es cica naci is volt rajtunk
2014. dec. 10. 23:00
 16/20 anonim ***** válasza:
71%
Szia! Abszolút nem gáz, sőt, ha nektek nem szègyenletes, akkor mièrt is kellene fèlni? Mindenkinek vannak vágyai, amiket egyszer szívesen kipróbálna. Jelen esetben mindketten keresitek mèg az utatokat ès ehhez sok furcsaságon kell keresztülesnetek. Èn magam sem tudom, hogy vajon biszex leszek- e a jövőben, bár szívesen kipróbálnám egyszer, hogy milyen egy lánnyal. 15/L
2014. dec. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz, csak legközelebb vetkőzzetek le ;)
2014. dec. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
ti nem olloztatok,csak hülyültetek.ha pucéran csináljátok orgazmusig akkor írj.
2014. dec. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Utolsó :'D
2014. dec. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
0%
Huha en nemtudom gáz e de ott lettem volna köztetek 20F
2015. márc. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!