Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi lehetett a zavarodottságom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetett a zavarodottságom oka?

Figyelt kérdés

Én 12 éves koromban jöttem rá, hogy leszbikus vagyok. Rohadtul undorodtam a fiúktól. Kb úgy hogy rájuk néztem és... fujjj...

AZóta változott a helyzet. Nekem volt egy fiú barátom, de vele csak azért voltam együtt, hogy ne tudják rólam. Sokat gondolok arra hogy milyen lehet fiúval és gyakran meg is nézem őket. Persze ha ott lennék élesben nem tudom hogy rá tudnám-e magamat venni arra hogy fiúval legyek, talán csak a képzeletem...

Többször fiúval nem is próbáltam és csak barátnőim voltak, de néha így is gondolok erre. Már néha szenvedek ettől...

Pár éve még a transzszexualitáshoz hasonló érzéseim is megjelentek amitől depressziós lettem, és emiatt tönkre is ment egy kapcsolatom. És ez 2-3 évig volt így, de már talán elmúlt vagy enyhültek ezek bennem.


Ez miért lehet? SEGÍTSÉG!!!



2014. nov. 7. 18:03
 1/9 Bence_ ***** válasza:
100%
Mi a fő problémád, hogy nem tudod milyen a szexuális beállítotságod?
2014. nov. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen!

Meg nem értem ezt az egészet.. :/

2014. nov. 7. 19:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre mi így ismeretlenül nem nagyon tudunk mit írni.
2014. nov. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Bence_ ***** válasza:
100%

Kik vonzanak?

Lányok, fiuk, vegyesen?

2014. nov. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

lányok

de néha megnézem a fiúkat.. meg vannak elég fura álmaim

2014. dec. 25. 16:41
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az okosok 24 éves életkorra teszik a nemi identitás végső kialakulását. Ha ez alatt vagy, akkor érthető a zavar.
2014. dec. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

háát xd

akkor még várok egy pár évet.. addig meg szenvedek (ha ez tényleg az okosok állítják)

2014. dec. 25. 17:00
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Biszexuális vagy, de a lányok jobban vonzanak. Nem olyan bonyolult ez és természetesen semmi baj nincs veled :)
2014. dec. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát lehet..vagy nem tudom.. xd
2014. dec. 25. 21:13




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!