Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg/Bi srácok, nektek is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg/Bi srácok, nektek is izgalmas egy kezdővel?

Figyelt kérdés
Tehát olyannal akinek tudjátok, hogy elsők vagytok? Kezdő vok etéren mert eddig elhesegettem a gondolatot, hogy fiúk is érdekelnek fiú létemre. Viszont vhogy rossz érzés 24 évesen kezdőnek lenni vmiben.

2014. okt. 26. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kimondottan szeretek kezdővel tenni ezt-azt. 24 évesen még bőven időben vagy, kár rosszul érezni magad miatta. :-)
2014. okt. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
akkor én mit mondjak, lassan 38 vagyok
2014. okt. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, h engedtem a kísértésnek és szeretett barátnőm mellett (persze tudta nélkül) kipróbáltam és azóta is nagyon jól megvagyok! Egészen más élmény mindkettő érzés, de hozzáállás kérdése. Ugyanis nagyon nem mindegy, kivel, hogyan ismerkedik az ember ezzel a nagyon kellemes - de nem megfelelő partner esetén már az első alkalommal könnyen elrontható "újdonsággal! Első alkalommal (ahogy a csajokkal is) érdemes egy tapasztalt, idősebb pasival megismerkedni, hiszen ők (általában) jobban tudják, mert van tapasztalatuk. "Elvileg" mindenki tudja, mit kell, - de itt is édesebb az érett gyümölcs...:) Elméletileg mindenki tud főzni, - csak legyen, aki megeszi! De egy jó szakács mellett csak finomabb ízek jönnek ki...:) Bizony sokan panaszkodnak, hogy nem úgy történt, elkapkodott,, vagy "vak vezet világtalan" eseteket olvashatsz, ami aztán elronthatja az amúgy nagyszerű élményt... Egyébként nekem is izgalmas egy kezdővel -, ha ő is komolyan akarja és mint egy jó haver-tanár segíthetek a kezdeti félénkségből kibontakozva megélni a vágyait! Mert itt Ő a fontos és ez nem mindegy! S hogy ki hány éves? Hidd el, az ágyban már nem a kor számít, csak az, mennyire vagy odaadó és mennyire akarod!! Minden hozzáállás kérdése. Szívesen ismerkedem egy olyan fiúval, aki komolyan gondolja egy biztonságos, tapasztalt, megbízható, türelmes, odaadó, jó alakú pasival az első találkozást, aki oda figyel rá és segíti, hogy igazi élmény legyen a vágyának megélése...! smile Pesten, a belvárosban. S mielőtt bárki kiátkozna ezért, gondolj bele, mi a fontosabb: egy kiegyensúlyozott, "normális" kaland, vagy tévelygő, lelkisérült, meggyötört és csalódott ember... Nem tőlem lesz vki BI, de ha akarja, úgyis megteszi valakivel, valahol, valahogyan... csak az nem mindegy, hogyan...!

Írj bátran priviben vágyaidról, és teljes diszkrécióval.

2014. okt. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenki elkezdi valahol. Én kifejezetten szeretem a kezdőket 26\bi
2014. okt. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
van aki még ennél késöbben is kezdő...
2014. okt. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!