Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha fiú létedre kipróbáltad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fiú létedre kipróbáltad sráccal az orált, megbántad utána?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta izgat, hogy milyen lehet orálisan kielégíteni egy srácot, de még nem csináltam soha. Egyelőre még nem ismerkedtem ilyen szándékkal, de ki szeretném próbálni - viszont érdekelnénk a tapasztalataitok! Főleg olyanoké, akik nem melegek, hanem kíváncsiságból próbálták ki, tudva azt, hogy hosszabb távon mindenképp a lányoknál maradnak. De minden választ szívesen veszek!


F/28



2014. okt. 7. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem bántam meg. 20/F
2014. okt. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántam meg, és amúgy nem olyan nagy dolog.
2014. okt. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántam meg

nem volt rossz

2014. okt. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Én is most keresek ehhez partnert, nagyon érdekel milyen lehet! Szóval ráindultam keményen a dologra.
2014. okt. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát magát hogy megtettem nem bántam meg, csak kár hogy ugy nem lehet megtenni hogy ugye más ne tudjon rola. Akivel megtörtént ő nem érti meg hogy egyszeri volt ezt a rizikot megint nem vállalom
2014. okt. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Privat uzenetet is szivesen veszek!
2014. okt. 7. 18:49
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Csak az bánja meg, aki nem "nézte meg", kivel adta össze magát! Volt, hogy csajt is megbántam! Nagyon nem mindegy, kivel, hol és hogyan volt az első alkalom! Fontos, hogy megbízható, normális, lehetőleg tapasztalt pasi legyen az első alkalom!!! Nekem van stabíl barátnőm, de mellette, titokban volt és remélem lesz is olyan barátom, akivel néha olyat is teszünk, amit csajokkal nem tehetek meg :) Nekem fontos, hogy ki van a farok végén :)! Nem véletlenül szereti annyi "normális" pasi ezt a csemegét, vagy csaj időnként a saját nemét! Persze úgy az igazi, ha meg van a kölcsönös szimpi, mondhatnám: HAVER, KIS EXTRÁKKAL...:)! Dumáljunk egy jót, s ha bejövünk, meg mutatom, milyen az élvezetes fiús játék! :)
2014. okt. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Utolsó tutin mondja, lassan 5-6 hete keresem az alkalmas embert akivel kipróbálhatom, és komolyan mondom nehezebb mint csajjal összehozni egy szexet :D
2014. okt. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

ja nem mindegy kivan a másik végén,marhanehéz jó srácot találni.

én maradi is vagyok,mert nem szopok,ill. szopatnék első randin se srácot,se lányt.

2014. okt. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kiprobáltam már és nem bántam meg, bármikor újra megtenném :)
2014. okt. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!