Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok! Valaki próbálta már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Valaki próbálta már hármasban? Olyanok írjanak, akik tényleg próbálták már. Pozitív, negatív tapasztalatok érdekelnek!

Figyelt kérdés

2014. aug. 28. 18:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Remélem ilyen nem lesz veletek.

Mi mindent megbeszéltünk, hetekig naponta felhoztuk, mondta, hogy oké, csak ne ismerje nagyon.

Találtam egyet, és rábólintott. Mondta, hogy szimpatikus a csaj, már ismertük, de csak párszor láttuk.

És az a legszarabb, hogy ő mondta, hogy vele tényleg nem lehet gond. Rendes lány, neki is szimpi, és nem lenne rá féltékeny soha. Ezt mondta. Lásd mi lett.


Csináljátok, de ha borul minden, én szóltam.

És nem utolsó sorban. Nem élveztem úgy, mint spontán vele.

Semmivel se volt jobb. Állandóan gumi csere, kicsi nevetgélés, persze mindent segítettek, de nekem így is furi volt elsőre. Ment minden, de kicsit feszélyezve éreztem magam. És a végén puszilgattak is, de tudtam valahol, hogy ez nem pálya.

Többet nem hiszem, hogy benne lennék.

Gondold meg, ha akarod, hát rajta!

2014. okt. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nálunk ilyen probléma nem lesz! :)
2014. okt. 19. 02:34
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Sok sikert hozzá.

De akkor csináld meg azt is, mi nekem nekem nem ment.

Ne csak egyszer akard, hanem többször is.

Az úgy lenne egy igazán jó dolog.

Amikor már teljesen belejössz, és nekik is jó.

Tedd meg, helyettem is!

2014. okt. 19. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát hasonló fordult elő nálunk is. Hála a jó Istennek, megértette hogy agyament egy hozzáállás ez a "bezzeg vele is élveztél!"

Hála ... az is bejött, hogy a beszólás után nem sokkal volt egy srác nálunk. Azt mondja nem tudja elengedni magát, mert én ....

Mondtam gyönyörű vagy ha élvezel, adj bele mindent! Mondtam neki, hogy az élvezetért csináljuk nem? Nem keveset adunk magunkból, hogy jó legyen a másiknak! Akkor ezt az élvezetet ne vegye el tőlem!

2014. okt. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!