Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » (meleg kérdés) Vettetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(meleg kérdés) Vettetek már részt csoportos szexben?

Figyelt kérdés
milyen szerepet vállaltatok, hány évesek voltatok és jó volt-e, előre megvolt beszélve vagy spontán jött

2014. júl. 24. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha. Nem is szeretnék. Egyszerre egy emberre tudok koncentrálni, meg érzelmi kötődésre is szükségem van.
2014. júl. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3asban, 2x is, mindkét esetben passzív voltam, annyira nem volt rossz, de annyira nem is jó, huszas éveim közepe fele, előre meg volt beszélve.
2014. júl. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hármasban néhányszor, az jó volt. :)
2014. júl. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ftf1983 ***** válasza:
100%
Párszor 3-as, egyszer 4-es. Spontán sokkal jobb volt, mint amikor előre megbeszéltük.
2014. júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
hármasban igen, tizenhat-hét voltam, szendvicseztünk, én voltam legalul :))
2014. júl. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. En is ugy vagyok mint az 1-es valaszolo.
2014. júl. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, meg volt beszélve.

Én 26 voltam és egy ismerős pár kérte, hogy szálljak be, mert mindketten szeretnék kipróbálni.

Én mindkettőnek oráloztam és mindkettőjüknek felkínáltam magam ott alul is, majd kielégítettek engem is (orál).

Nagyon jó volt és azóta is vágyom, hogy újra megtörténhessen.

2014. szept. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!