Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy kíváncsi heteró mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kíváncsi heteró mennyire gáz a melegeknek?

Figyelt kérdés
Tehát ha még nem voltam fiúval, de érdekel, akkor az mennyire gáz a bi vagy meleg fiúknak, hogy nem mozgok otthonosan a helyzetben? Szeretnék ismerkedni majd egy sráccal, de félek kicsit...

2014. máj. 22. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne...
2014. máj. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5%
ez inkább nekünk heteroknak gáz, ne állj át a sötét oldalra fiam Anakin XD
2014. máj. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz szerintem.
2014. máj. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Olyan nincs hogy "kíváncsi heteró" valaki vagy homár vagy nem. Azt írtad érdekel a dolog tehát nem vagy heteró.
2014. máj. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szerintem nem vok meleg, de mindegy. nem azon múlik h ki mit gondol erről. a kérdésem másra vonatkozik
2014. máj. 23. 18:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Kíváncsi hetero ha létezik, ha nem, azt akarja kifejezni akit a lányok érdekelnek. de kipróbálna fiúval ezt-azt, kíváncsiságból. Általában az aktív oldalt szerencsére. Sokan közülük pl csak azt szeretnék megtudni, hogy igaz az, hogy a fiúk jobban szopnak. De persze sok más is érdekelheti.


Amúgy személy szerint imádom a "kíváncsi heterokat". Gyengéim.

25/F passzív

2014. máj. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem pl. egyáltalán nem gáz, sőt, kellemes, ha valakinek új az élmény. :) 35/F, meleg
2014. máj. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 moonlightsentinel ***** válasza:

Hát figyu van a melegek között elég sok olyan aki kifejezetten be van indulva a heteró srácokra :D

Meg vannak olyanok is, mint én, hogy engem az ilyen nem érdekel, én nem akarok titkosilonka lenni egy csaj mellett...

Szal tök változó.

2014. máj. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!