Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok! Fiú vagyok, és van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Fiú vagyok, és van egy barátom, aki tudomásom szerint teljesen hetero, és ő is annak ismer engem. Szerintetek hogy lehetne felvetni neki a biszex kalandozást?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy hetero/enyhén bi vagyok, párkapcsolatban élek. Néhány fiúval volt alkalmi kapcsolatom, de ezekről senki nem tud. Van egy barátom, aki nagyon mozgatja a fantáziám, de egyszerűen soha nem merem neki felvetni, még ha iszunk, és részegek vagyunk, akkor sem. Nagyon apró jeleket mintha kaptam volna felőle, de szerintem csak utólag magyaráztam bele...

Ha van valakinek hasonló tapasztalata, azt várom. Hogyan lehet felvetni úgy, hogy ha nem nyitott az ilyesmire akkor se változzon meg a kapcsolatunk? (Még ha nem is ítélne el, tuti megváltozna.) Vagy hogyan lehetne kideríteni kerülő úton, hogy nyitott-e ilyesmire?

Idióták, és nem komolyak kerüljék el a válaszadást! :)



2014. ápr. 18. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Szóval kapcsolatban élsz, és szépen meg akarod csalni őt? Értem...
2014. ápr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 PearlDiver ***** válasza:
100%
Szerintem ne kockáztasd ezzel a barátságotokat - inkább keress magadhoz hasonlókat.
2014. ápr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szóval még egyszer: olyanok válaszát várom, akik hasonló szituban voltak már...
2014. ápr. 18. 18:41
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Bocs, de nem fogok abban segíteni, hogy aljas módon megcsald a párodat.
2014. ápr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 fecsegőposzáta válasza:
78%

most komolyan.... igaz nem tudom hány éves vagy, de gondold már végig az egészet értelmes ember módjára...

1. van 1 hetero párkapcsolatod --> amit ha megnézel xart se ér (bocs a kifejezésért) mert.. hát... felmerül benned a megcsalás gondolata

2. van 1 nagyon jó barátod akitől félsz, ha megtudja, hogy bi. vagy akkor elítélne --->mégse olyan jó barát, ha elítélne egy ilyesmiért téged


Megoldás:

Te nem tudod, hogy ki is vagy valójában.. ezért, hogy kiderítsd szépen "tisztességes /becsületes" ember módjára zárd le a jelenlegi kapcsolatodat.

Utána egyenesen mondd el a barátodnak hogy mi is a szitu

-- ha nem ért meg téged akkor ez a barátság semmit se ér

-- ha megért akkor megy a dolog -persze ha ő is benne van


Ha nem csinálsz semmit lehet tönkreteszed magad lelkileg

Ha megcsalod a másikat, akkor 1 "gerinctelen" ember leszel

A gondolkodásoddal még nem leszel rossz ember, csak a tetteiddel.

2014. ápr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Légy laza!

Próbálj meg valamivel bevágódni.

Simán is elmondhatod a tényállást hogy bírod,

de erősen javaslom, hogy amúgy is itt a húsvét, s itasd le tömény házi pálinkával..

Nekem bevált. 3:)

Leitattam már a legjobb fiú (fúl hetero) haveromat, s még kómás volt, megcsókóltam. *-*

2014. ápr. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Olyan nincs hogy enyhén biszex valld be őszintén fél homár vagy,és az a fiú aki hajlandó "kalandozásba" keveredni egy másik fiúval nem heteró.
2014. ápr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

ha részegen sem tudsz színt vallani akkor vesd fel egy jó hármas sexlehtőségét,ahol nyilván ti is egymásba kavarodhattok.

egykis smaci izé,hogy csajod is kapjon némi vizuális ingert(ha gerjed a bu zulásra) és fokozódhat a helyzetetek.

2014. ápr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szintén azt mondom hogy a jelenlegi kapcsolatot zárd le. Ha barát akkor megérti és nem kell okvetlenül bármit si csinálnotok.
2014. ápr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem szerelmes vagyok a barátomba, csupán lesz...pnám.

Nem kell drámai forgatókönyveket írni..

2014. ápr. 21. 23:04




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!