Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért érzem ezt? (bőv lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? (bőv lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom vannak így még mások is:D Először is azzal kezdeném hogy meleg vagyok. Mikor megyek az utcán vagy bárhol,mindig annyira megnéznek az emberek.Nem tudom miért, itt fiúk lányokról van szó.Sokak szerint átlagos vagyok és helyes,de engem néha zavar hogy annyira megnéznek.Olyankor mindig filózok azon hogy miért nézhetnek meg annyira. Mindenféle gondoltat kevereg bennem

pl: csúnya vagyok vagy nevetséges vagy nem tudom,és zavar hogy megnéznek úgy. Nem tudom min javítsak még magamon:S Csak is értelmes válaszokat kérek! Van még így valaki? Előre is köszi nektek:D



2014. ápr. 13. 16:43
 1/5 anonim válasza:
Ha esetleg képet is küldenél magadról és nem csak így közölnéd, hogy helyes vagy, akkor talán meg lehetne mondani...
2014. ápr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az sztem norlmális, ha a szembejövők rádnéznek, te meg vissza rájuk. talán egy kicsit paranoiás vagy, azért hiszed, hogy bámulnak? én is meleg vagyok, régenén is ezt hittem, de már megszoktam. ha küldesz képet, megmondom, van e rajtad mit nézni :)
2014. ápr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos magas vagy, s felnéznek rád :D

Egy magsnak mondható, hasonló szituban lévő meleg srác. :)

2014. ápr. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mindig azt hiszem hogy van valami az arcomon vagy a hajamon és azért néznek. :'D
2014. ápr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Régebben én is ezt láttam, hogy mindenki engem bámul.. de ha te is nézed, hogy ők mit csinálnak, akkor így reagálnak ők is :D


Mióta figyelek erre, fel se tűnik, hogy bárki engem bámulna... Amúgy örülj neki, hogy megnéznek és feltűnő jelenség vagy :)


Egyébként nem vagyok meleg, szóval lehet nem vagyok potenciális válaszadó jelen kérdésnél :D


16/f

2014. ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!