Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiatal meleg srácok! Ti mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal meleg srácok! Ti mi alapján választotok szexhavert?

Figyelt kérdés
Szeretnék én is találni, de az emberek 1-2 tali után lekopnak. Nem mondom, hogy rossz az új partner, de macerás találni normális, stb embert és elég zavaró h 1-2 vagy 4-5 tali után lekopnak:( Nem tudom már mi a szempont az embereknek. Ezért érdeklődöm...

2014. márc. 20. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

legyen intelligens és férfias (=ne legyen "bu*is" + ne nagyon legyen 65-70 kg alatt)

és ha jóképű az sem árt :$

2014. márc. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Orulj neki hogy legalabb ennyi talalkozas osszejon:) amugy en is ugyan ezt mondom mint az elso ,csak meg hozzatennem ,hogy legyen sportos ,izmos,szep teste:) de ez persze csak az en velemenyem ,ha ez nijcs meg attol meg nezhet jol ki masmilyen fiu is

15/f ,bi

2014. márc. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nézzenki jól azaz se gebe,se duci nelegyen.

ne legyen b*uzis,de nagyon férfias se.Inkább szőrtelen legyen,de nem lényeg.

nem árt ha dugáson kívül mást is tudunk csinálni együtt.

2014. márc. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Még jó hogy nem találsz ilyen partnert. a normálisabb komoly srácok mind párkapcsolatot keresnek, ha tetszik tetszik ha nem nem.

Csomó oylan oldal van ahol 1katt és már találtál is....


Amúgy a kérdés provokatív is, és apróhírdetés is.. -.-

2014. márc. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Többnyire olyasmi alapján, hogy hogy néz ki, mennyire jó az ágyban, milyen messze lakik stb. Illetve, azt is szeretem, ha azért tudok vele beszélgetni valamiről, és szex után nem csak bután fekszünk egymás mellett.

A kinézet pedig… hmm… legyen kicsivel alacsonyabb nálam, legyen vékony, passzív, de ne viselkedjen bzisan. És legyen ápolt, igényes, és higiénikus.

2014. márc. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Legyen férfias és ne legyen b*zis. Nem kell kigyúrtnak lenni, átlagos, de még pocakos is lehet helyes.

Legyen full aktív, legyen minden szempontból férfi.

2014. márc. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Nekem csak az a lényeg, hogy ne legyen b-zis, pesti legyen és passzív és vékony:)
2014. márc. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!