Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol a legideálisabb szexpartne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol a legideálisabb szexpartnert keresni? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
lány vagyok.szeretném kipróbálni milyen egy lánnyal.viszont tudom, hogy nincs olyan az ismerőseim között akivel ezt lehetővé tudnám tenni, illetve aki van is ő úgy menne bele , hogy 3-asban a pasijával, de nekem is van pasim ezért az kizárva.Tudtok valami megoldást ajánlani?

2013. dec. 3. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Én baráti körön kívül nem keresnék ... Esetleg még valami prostinál. Rosszlányokon meg hasonló helyeken vannak olyanok akik bevállalják ha megér neked ez pár ezret. Máshol tényleg nem keresnék.
2013. dec. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
aa, szolo lany interneten ingyenes szexpartneroldalon is fizetos, azaz nem letezik
2013. dec. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

bármelyik szórakozóhelyen találsz egy péntek/szombat éjjel.


Csak figyelni kell.

2013. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

k*rvát nem akarok :DDD

nem igazán járok szórakozni, csak a barátaimmal.akikkel ígyis ritkán találkozok, ezért ez a legmegfelelőbb ..

Baranya megye (Pécs) előnyben :)

2013. dec. 3. 21:45
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

"k*rvát nem akarok" - pedig hasonló a hasonlónak örülne.

Te aztán nagyon szeretheted a barátodat, ha nem elég neked. Szegénynek jól a padlóra vághatod ezzel az önbizalmát, és egy normális lánnyal se mer majd utánad összeállni.

2013. dec. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

csak mivel ilyen kedves voltál elárulom neked, hogy tud róla.. Tudod nekem kiegyensúlyozott párkapcsolatom van ahol mindent megbeszélünk egymással.És igen már 3 éve !!!

és tudod, ő mondta, hogy oké próbáljam ki..nem akar tőlem semmi lehetőséget elvenni, hogy kipróbáljam magam mással is. és nem a háta mögött szervezkedek.. ;) sajnálom, hogy neked nem lehet ilyen kapcsolatod, és itt vezeted le az energiád :) puszi

2013. dec. 3. 22:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Regisztrálj az Eropolis.hu oldalra.Ott rengeteg a leszbi meg a homár.
2013. dec. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!