Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az miért van, hogy a meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a meleg srácoknak jobban tetszem, mint a nőknek?

Figyelt kérdés
Legalábbis ezt vettem észre, nem vagyok meleg, sem bi, a nőket szeretem, nem vagyok pávás vagy ilyesmi, nagydarab szőrös fazon vagyok, nem hordok rózsaszín, sőt, színes holmikat se nagyon, inkább feketét, az arcom is férfias, akkor miért van, hogy a melegek nyomulnak rám a nők pedig többnyire lekoptatnak ha próbálok ismerkedni. Nem értem én ezt..

2013. nov. 1. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

küldj képet és megmondom. :)

amúgy a gesztusoktól is függhet.

2013. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A. Bundy ***** válasza:
100%
b* ziknak férfi kell, a lányoknak meg páwa
2013. nov. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
3%

Nem tudom ember, de nagyon rossz társaságban mozogsz. Ahol én vagyok, még csak hírből sincsenek homárok. :S

Brrr, még a gondolattól is kiráz a hideg...

2013. nov. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
"nagydarab szőrös fazon vagyok, nem hordok rózsaszín, sőt, színes holmikat se nagyon, inkább feketét, az arcom is férfias" = mackós vagy. a meleg srácoknak ez bejön (ezek szerint, én nemtudom, hetero vagyok), tehát ez szónoki kérdés volt, meg is válaszoltad magadnak. a csajok közül pedig elsőre keveseknek jönnek be a mackós srácok..
2013. nov. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát én sem a kék osztrigába járok ismerkedni, akkor nem csodálkoznék :) A gesztusaim sem burnyákosak! A hangom sem
2013. nov. 1. 19:10
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem nevezném magam mackósnak, magas vagyok, nincs rajtam sok felesleg, tudom milyen a mackós alkat én nem az vagyok.
2013. nov. 1. 19:11
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a csajoknak bejönnek a magas, férfias csávók. Talán csak beképzeled magadnak, h nem jössz be a csajoknak. (1. voltam)
2013. nov. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, van olyan is akinek azt hittem bejövök, nagyon jól el szoktunk beszélgetni de amikor meghívtam egy ebédre akkor hülye kifogással lepattintott. tehát nem csak idegen nőknél észlelem ezt hanem olyannál is aki ismer azért.
2013. nov. 1. 19:16
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Őm ne csodálkozz abból amit leírtál magadról nekem is bejönnél :D azt viszont nem értem hogy a csajoknak mér nem jössz be a többségüknek még mindig a férfias, magas srácok jönnek be
2013. nov. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát ez az, én úgy tudtam, hogy a melegeknek lényegében női gondolkodású agyuk van, akkor mi a francért észlelem ezt a különbséget, nem ugyanúgy kéne reagálniuk? Végülis mindegy csak kíváncsi lettem volna
2013. nov. 2. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!