Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha csak kipróbálnám sráccal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak kipróbálnám sráccal, akkor is binek kell tartanom magam?

Figyelt kérdés
Kifejezetten örülnék hasonló helyzetben lévő srácok levelének. Nagyon vegyes a kedvem. Van hogy kívánom sráccal, máskor meg ha elélvezek pl utálom magamat emiatt. Azonban már elég régen bennem van, hogy akarom, így nem mondhatom, hogy csak 1x jutott volna eszembe

2013. okt. 30. 13:06
 1/7 Zakathol ***** válasza:
75%
Nem binek kell tartanod magad, hanem az vagy.
2013. okt. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel baj, ha egyszeruen felizgat a gondolat. En is kiprobaltam lanyokkal mar, es nem erzem magam emiatt rosszul. Jo, nem kell hiresztelni, de ez a te dolgod egyedul. Ha fiu lennek, tuti kiprobalnam fiukkal is.
2013. okt. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki olyant akar tenni, amit később megbánhat ódzkodva vág bele, vagy egyáltalán nem mert bele vágni. Ismerős az érzés, én is valamikor ilyen kétes érzelmekkel bírtam, ám én "rászedtem" magam a - mit veszíthetekkel! Kipróbáltam, nekem bejött. Én is utáltam magam eleinte ezért, főleg, ahogy írtad élvezés után, de egy kis idő után, mikor az emberben lángra gyúlnak a vágyak, megint csak ott kötöttem ki, hogy akkor olyan mindegy, hogy fiú vagy lány az illető a sex volt a fontos, nem a partner neme. Én azt mondom, próbáld ki, mert ha kételyek közt maradsz, talán lecsúszol életed nagy és élvezetes dolgairól. Mit veszíthetsz?
2013. okt. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi a kerdesedre a valasz: Szerintem mindegy hogyan nevezzuk, de ha meg szeretned osztani masokkal ezt az infot, akkor mondhatod hogy bi vagy, ha mar ki is probatad, es meg mindig bejon.
2013. okt. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Örülnék ha beszélgethetnék hasonló helyzetben lévőkkel...
2013. okt. 30. 14:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is biszex vagyok.

De amúgy én utálom ezt a cimkézést, főleg akik ha már kis vágyat éreznek már rögtön binek tartják magukat. Szerintem fel kéne találni egy szót arra ami a kettő KÖZÖTT van.

Mert egy hetero csak az ellenkező neművel tud elképzelni kapcsolatot.

Egy biszex mindkét nemmel. De mivel te csak szexelni akarsz ezért ezek szerint egyikbe sem tartozol. Ezért utálom ezt a cimkézést hogy én ez meg az vagyok. Vannak hajlamaid, meg a kiváncsiskodás is gondolom közbe játszik, de ne nyomd el csak azért az érzéseidet mert az mások szerint nem normális. Meg nem kell mindennek nevet adni. Hetero vagy de kipróbálnád fiúval. És? Ezért ne érezd rosszul magad.

Amúgyis olvastam 1 könyvben hogy minden emberben van olyan hormon amitől a saját neméhez vonzódik. Tehát nem csak 3 kategória van, hetero bi és meleg. Úgyhogy akármilyen nemhez vonzódsz, akármilyen szinten, az teljesen NORMÁLIS :) ne érezd miatta rosszul magad.

2013. okt. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eleve rosszul fogalmaztad meg a kérdéseset. Szerintem nem arról van ugyanis szó, hogy neked ennek vagy annak kell tartanod magadat, hanem arról, hogy ez vagy az vagy. Nagy különbség. Ezt magadnak bevallani a legnehezebb. De hogy válaszoljak is lényegre törően: ha így áll helyzet, akkor ki kell próbálnod sráccal, hogy tisztázódjon a helyzet. Mi történhet?

1. Rájössz, hogy végre meg merted lépni, és neked a szex ilyen formája is kell, nincs is ezzel semmi gond (emiatt jut eszedbe újra és újra)

2. Azt látod, hogy ugyan jó volt, de soha többet - nos, ezzel sincs gond (lehet, hogy emiatt undorodsz utána)

De egyet ne tegyél szerintem: hogy őrlöd magad. Az a legrosszabb. Az életben mindent (szinte mindent) ki kell próbálni :D

2013. nov. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!