Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért gondolják a pasik, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a pasik, hogy a leszbi csajok többnyire rusnyák?

Figyelt kérdés
Én bisex vagyok, és nem tagadom, vannak fiús jellemvonásaim, pl., hogy imádom az autókat és az akció filmeket. Viszont szerintem (legalábbis nagyon remélem), hogy nem vagyok rusnya. Csinosan, lányosan öltözködök, szeretm a szoknyákat és a magassarkú cipőket. Eddig még nem volt egyetlen rusnya csajom sem, és nem találkoztam még rusnya leszbivel. De lehet, hogy csak én vagyok így...

2013. szept. 22. 01:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
23%

Mert 90%-ban azok. Sok párt látok Budapesten, közvetlen közelről is, ismerősöket.


Hazudsz kérdező, vagy közöd nincs a közösségükhöz. Találkoztál 2-3 emberrel.

2013. szept. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
59%

Ilyenek a fiúsok (butch).


[link]

2013. szept. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
36%

Kedves kérdező!

Miért kérdezel ha prejudikálva elvárod a szájízed szerinti választ?

Én azt hiszem, hogy a sajátértékítéleted komolyan sérült és ezt a sérült önképet vetíted ki az egész társadalomra.

Kár!

Amellett az általa lenézett "pasik" igen jól tudják, hogy nem a külső az ami számít. Milla Jovocich ( [link] a férfiak nagy részének a nőies nőt testesíti meg és lám ő bizony a saját nem efelé vonzódik.

No ennyit a látszatról.

2013. szept. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
85%

fogalmam sincs :D de a barátnőm nagyon szexi, és szerintem én se nézek ki rosszul :D

[link]

Egyébként ők itt túlnyomórészt leszbik...látható hogy "vegyesfelvágott"

2013. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
A "bucs" leszbik rondák,még pasinak is pedig csajok.
2013. szept. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 laci911 ***** válasza:
0%
Semmit sem jelent , hogy "jó csajaim voltak " sok hasonló nőt ismerek mind csak alig nőies .....hiàba a méregdràga ruha melle vagy szèp kerek feneke nem lesz a ruhàktól . Amúgy igen lezbi vagy bixex csaj nincs , èn mèg nem àttam .
2013. szept. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
26%
bi lány vagyok, és szerintem is csak csúnya lezbi és bi lányok vannak, 1-2 kivételtől eltekintve
2013. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
26%
Talán mert ez a helyzet... Hogy kinek ki csúnya vagy szép, az relatív.
2013. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!