Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A Prosztatamasszázs tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Prosztatamasszázs tényleg biszex dolog?

Figyelt kérdés
Én nagyon régen ki szeretném próbálni. Magamnak vhogy nem szeretném csinálni. Fura lenne. Barátnőm nem akarom megkérni, mert kínosan érezném magam. Akik próbálták, kivel? Adnátok tanácsot? Szeretném kipróbálni!!!

2013. aug. 25. 11:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg nem buz.is és nem meleg , biszex.

szexben mindent ki kell próbálni egyszer legalább

2013. aug. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
42%
Állati jó lehet a sz@rban kotorászni!
2013. aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez a biszex egy buta elnevezés. Ha két férfi és egy nő van együtt, és a két férfi egymással foglalkozik, akkor azok melegek. Szépíthetik a dolgot a biszex elnevezéssel, de akkor is melegek. Ha nincs nő, akkor kotorásznak egymásban. Brrr!
2013. aug. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
28%

érdekes , hogy mindenki brrr, meg hasonlók

de azért nőt ti is, mint én is, szívesen meg análoznátok mi:)

az már nem lenne brrr gondolom

2013. aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!