Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális lennék?

Figyelt kérdés
Sokszor jár az agyam azon, hogy srác elégítsen ki, de miután elélvezek már gáznak tartom és nem akarom, de pár óra múlva újra érdekel. A csajokat szeretem és volt is már pár barátnőm. Csak biszex srácok válaszát várom, hogy ők hogyan jöttek rá. Elnyomható-e ez vagy mit javasoltok?

2013. aug. 15. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak néha hasonló kapcsolataim, de aztán mindig elgondolkodok azon, hogy tudnék-e vonzódni egy sráchoz és mindig egy határozott nem a válaszom rá, általában akkor jönnek nálam ezek a gondolatok, amikor sokáig nem találkozok lánnyal, mert itthon van dolgom hetekig és nem tudok elmenni kikapcsolódni.Szerintem a biszexualitás onnantól kezdődik, hogyha már vonzódsz a saját nemedhez is, 1-2 ilyen gondolattól még nem fogsz vonzódni.
2013. aug. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint a tipikus kíváncsiság dologról lehet szó. Ezt arra alapozom, hogy kivered magadnak, és utána újra érdekel a dolog, valószínűleg a dolog "tabu" mivolta miatt. Az elnyomás egy jó kérdés. Van, aki simán meg tud állni a kíváncsiság szintjén - de ez nem biztos, hogy jó megoldás. Ugyanakkor ezen túllépve, azaz kipróbálva a dolgot valamilyen szinten, rögtön rá fogsz jönni, mi is a valóság. Ha jó volt, de soha többet, mert egyszeri alkalom volt = csak kíváncsi voltál. Ha jó volt, és máskor is akarod, esetleg más formáját is = biszex vagy. Egyik sem gáz az én olvasatomban, mivel ez egy nagyon személyes, belül (fejben) eldöntésre váró dolog.
2013. aug. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen az vagy de erősen átnevelt,gátlásokkal terhelt.(mint sokan akik ilyenek).
2013. aug. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez szerintem csak kíváncsiság. akkor lehet bisexualitásról beszélni,ha 1:kipróbáltad,2:és tóvábbra is vágyszrá.

elnyomható e? egyén függő. ezt tényleg csak az tudja aki benne van.

én annó azt mondtam "egyszer élünk mindent ki kell próbálni" és utána "kíváncsiságom" megmaradt,de akkor tudtam,hogy nem az vagyok aki voltam,és ez nem kíváncsiság.

2013. aug. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy érdekel, hogy milyen lehet fiúval, akkor próbáld ki, veszíteni valód nincs. Utána majd tiszta fejjel ráérsz eldönteni hogy kihez vonzódsz. "Inkább bánjam meg azt, hogy megtettem, mint azt, hogy nem." Elnyomni az ilyet szerintem nem érdemes, legfeljebb csak mások elől eltitkolni. Ha elnyomod az érzéseid, azzal csak magadat csapod be, miközben lehet, hogy pont a boldogságod kulcsát zárod el magad elől.


Nekem mondjuk nem kellett kipróbálnom ehhez, mert egy ideje már nagyjából tisztáztam magamban, hogy ami bennem van, az nem csak puszta kíváncsiság. Habár most inkább a fiúkhoz vonzódom, nem szeretem magam beskatulyázni sem melegként, sem biszexuálisként, mert lehet, hogy egyszer majd lesz egy lány/nő az életemben, akivel boldogabb leszek, mint valaha. :)


17/F

2013. aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!