Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Honnan tudja az ember, ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudja az ember, ez esetben egy lány, hogy biszexuális?

Figyelt kérdés
Mibol lehet tudni,hogy nem csak kiváncsiság,igy fiatalkorban és nem az a tipikus felvázolás,hogy minden no életében elojon ez egyszer?

2013. aug. 7. 10:32
 1/4 Bummer ***** válasza:
100%
Azt érzed. Ha olyan kapcsolatba jutsz (nem csak testileg) egy másik nővel tudni fogod, hogy rád másképp hat érzelmileg, hogy azt érzed amit egy másik nemű iránt éreznek mások.
2013. aug. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eloszor,tudom korán,de korulbelul 13lehettem,amikor azt éreztem,hogy beleszerettem egy lányba,és nem ugy néztem rá,mint a barátnomre,hanem tobbet éreztem,szerelmes voltam és megijedtem ettol...
2013. aug. 7. 10:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig ez igy kezdodik. Aztan a feltetel nelkuli elfogadasaval onmagunknak. :)
2013. aug. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szoval innentol kezdodik az utazás?:)
2013. aug. 7. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!