Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vibrátor használnák a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vibrátor használnák a barátnőmmel. Vélemény?

Figyelt kérdés

üdv!

vázolom a kérdést,1,5 hónapja vagyunk együtt barátnőmmel,ebből 1év4hónap távkapcsolat volt,nem soká költözünk össze,de fél éve jegyben járunk,ő18 én 23,és igazából mostanság kezdem beismerni magamnak ,azt amit eddig nem nagyon akartam:biszex a leányzó.

elfogadom,így szeretem,nem zavar.

arra gondoltam,veszünk egy vibrit és én csinálom neki azzal is meg mindenhogyan,feldobja a nemi életünk,ami így sem unalmas :).mit gondoltok erről?

szerintetek örülne neki?nem nagyon van tapasztalatom a segédeszközökkel,konkrétan nem is láttam eddig kb. egyetse.köszi a választ se



2013. júl. 27. 13:20
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
másfél éve vagyunk együtt,elírtam
2013. júl. 27. 13:21
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem örülne neki. :)
2013. júl. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Ha tényleg "így sem" unalmas a nemi életetek, akkor nem ajánlom, mert még jobban megkedveli, mint a farkadat...
2013. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
és akkor mi történik?mármint értem,hogy mire gondolsz,de szerinted ha ilyen történne,mi játszódik le az utána következő időkben?plusz szeretnék nemet és kort!kösz
2013. júl. 27. 13:33
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Lepd meg egy vibrivel, jól el lehet vele játszani. Valami igényesebbet vegyél, mert az olcsók anyaga káros anyagokat tartalmazhat, amitől viszkethet. Lehet érdemes együtt elmenni a szexboltba, közösen kiválasztani, hogy mit szeretne, mert sokféle van, sokféle méretben. A szexboltban nem kell parázni meg szégyenlősködni. :) A vibráló tojások is nagyon jók, mi el szoktunk menni buliba, úgy hogy neki bent van a tojás, nálam meg a távirányító :)

Miből gondolod, hogy biszex?

37F

2013. júl. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem értem, hogy mi köze van a biszexualitásnak a vibrátorhoz. Inkább egy csajt vegyél neki :D
2013. júl. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

saját bevallása szerint van egy komoly biszex,hajlama,és köszi a tippeket


kösz az oltást,legalább a hangulat jó:D azért gondoltam erre,mert lehet hogy csak a kiváncsíság hajtja,akkor meglehet ez kielégíti,és amúgy is szeretek megadni neki mindent amit csak tudok,ha meg tényleg biszex,akkor elfogadom úgy,ahogy a kérdésben leírtam elsőre:)

2013. júl. 27. 13:42
 8/15 A kérdező kommentje:
bocs,lehet nem valami egybefüggő gondolat sorozat,de eléggé össze vagyok zavarodva,egy hete beszéltünk erről.amugy volt már rá példa,hogy nagy nyílvánoság előtt kavart lányokkal,megkértem neki,h ne tegye,ha akarja,csinálja de ne ennyi ember előtt egy buliban,hogy mindenki rá csorgassa a nyálát,fél év telt el és újra ez van.csk most ott voltam,elsőre nem
2013. júl. 27. 13:45
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok. Épp nemrég tett fel valaki egy kérdést, hogy gáz-e, ha biszex a barátnője. Minden pasi azt írogatja, hogy gáz és kirakná. Szerintem meg nem, még izgatna is a tudat, csajokra meg úgysem vagyok féltékeny. :)
2013. júl. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

ja,am nem gáz,ilyen kész.én meg szemüveges vagyok :D csak azt kicsit nehezebb elfogadni,h más is kell neki érted, menni fog csak idő kell.

azt nem szeretem,ha mindenki őket nézi,meg összesúg a hátuk mögött.tudom milyen g*ecik az emberek,és perverzek a pasik,felbasz a gondolo

t,hogy mit témázhatnak,tudod mi van a fejükben én is férfi vagyok ez ilyen

2013. júl. 27. 13:50
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!