Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért nem vállalják fel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masztimanci kérdése:

Miért nem vállalják fel?

Figyelt kérdés
A legtöbb nőben megvan a hajlam arra,hogy kipróbálja a szexet egy másik nővel,mégsem lépnek érdekében,és elfojtják magukban ezt a vágyat.Miért van ez?

2013. júl. 25. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Mert nincs meg bennük a vágy és nem kíváncsiak. Vagy tisztában vannak vele, hogy amíg gondolatban ez izgató, átélni nem okozna akkora örömet SZÁMUKRA.

Egyébként én kipróbálnám egyszer, és ha úgy hozza az élet ki is fogom, de nem amikor barátom van, és nem akárkivel. Csak aki nagyon tetszik külsőleg, és közeli ismerősök, barátnők tabuk.

2013. júl. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egy időben engem is izgatott, lehet kipróbálnám, ellenben én csajoztam, legalábbis próbálgattam szárnyaimat és sikerült is, de valahogy mindig úgy voltam, hogy aztán mellőztem a dolgot
2013. júl. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

A hiedelmekkel ellentétben nincs meg a többségben, csak a ferde hajlamúak terjesztik, hogy ne legyenek annyira kinézve.

Kb 10ból 3 aki szeretné, és abból 1 aki meg is teszi.

Onnan tudom, hogy rengeteg nővel beszélgettem már, és őszintén.

Az itteniek véleménye nem valami mérvadó, általában itt valami problémával küzdő emberek vannak...

2013. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tehát szerinted aki biszex,az ferdehajlamú?
2013. júl. 25. 20:57
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát ne is haragudj, de a homoszexualitás és a biszexualitás nagyon nem normális dolog...

Lehet van az állatvilágban is, de hát albínók is vannak.

2013. júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az emberek világában pedig van igen sok begyepesedett agyú egyed...Kíváncsi vagyok,ha a gyermeked áll majd eléd,hogy a saját neméhez vonzódik,akkor is ez lesz-e a véleményed a dologról...
2013. júl. 25. 21:09
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért nem vállalják fel mert a hazug, álszent többség fikzza őket!

Aki a valódi statisztikára kiváncsi:

[link]

2013. júl. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor majd változtat a véleményén. Nem fogalmaz ilyen sarkosan,bővülni fog a látóköre,toleránsabb lesz. Habár nem biztos,hallottam olyan erkölcsös szülőről,aki kitagadta gyermekét.
2013. júl. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na,az gyönyörű!Aki kitagadja a gyermekét,annak valószínűleg nem kellett küzdeni azért a gyerekért,és nem tudja milyen évekig várni a csodát,hátha jön...
2013. júl. 27. 09:37
 10/10 anonim ***** válasza:
38%

A kommentjeidből is látszik hogy egy ostoba pcsa vagy csak semmi más. Nincs meg a legtöbb nőben. Ahogyan a legtöbb pasiban sincs meg ez. Csak akik nem kapnak normális neveltetést, normális hetero ingereket a másik nemtől, azok bebuzulnak és számtalan másik naiv embert megrontanak...


Aztán a sok ostoba féreg felkarolja a sztorit és terjeszti ezt a hülyeséget! Pont mint a minden kis pcsa már 12 évesen dug. Na persze. Kb. 1%, az is csak azért ment bele mert a hülye pcsa havernői azt kamuzták hogy már nem szüzek...

2013. okt. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!