Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok! Aki már verte havernak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Aki már verte havernak, azok közül vki meleg/bi lett?

Figyelt kérdés
Nagyon izgat milyen lenne egymásnak verni sráccal, de sajna nem próbáltam még. Jó lenne kipróbálni, de félek bi vagy meleg leszek. Akinek van tapasztalata írjon ide vagy akár priviben.

2013. júl. 15. 10:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%

ok nyugodtan de csak semmi buzulás XD


am szerintem ez is az szal én nem verném ki másét fúj :DD hajlamaid vannak

2013. júl. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%
hát az elég gáz már, ha a felvonulásra kimész. Nem az van, hogy az igen nagy gyűlölők azok akik....
2013. júl. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Én anno kipróbáltam milyen dolog a 424-es gőzmozdonyt vezetni egy MÁV emléknapon, mégsem váltottam pályát, tehát nem lettem masiniszta :)

Pedig én is kiváncsi voltam.

Sokan, sokszor idéztek egy Kinsey egyetemi (Masters & Johnson) több évtized kutatásának az eredményeit. Meglepően magas a látencia a lakosságban a saját neme felé való vonzódásban.

Kedves kérdező, ez nem betegség!

Ez egy állapot.

Lehet titkolni, lehet mutogatni (nem ajánlott) és fel lehet méltósággal vállalni, ez a célravezetőbb.

Senki becsmérlő véleménye ne érdekeljen, mert minek?

Kinek van joga feletted ítélkezni?

2013. júl. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, és hol laksz?
2013. júl. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
55%

Vigyázz 13-as, máris cuppanak rád!

Figy, nem értem miért itt kerestek ilyet.

Regisztráljatok szex társkeresőkre és millió ajánlatot fogtok kapni képpel, videóval mindennel.

2013. júl. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
remélem egyszer a sok gyűlölködőt is fogják olyanért gyűlölni amiről nem tehet. illetve ami a magánügye is és senkinek nincs joga ítélkezni felette.
2013. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
aki ilyenre vetemedik az már vagy meleg vagy bi.
2013. júl. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!