Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg vagy biszex fotózni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagy biszex fotózni szerető srácot hol keressek?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy bi v meleg fiút találni aki haveri alapon benne lenne h fotókat csinál rólam, amiken szerinte jól nézek ki. Társkeresőkről törölnének így nem tudom hol érdemes. Ötleteket várok.

2013. jún. 21. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
miért kell ehhez hogy meleg legyen?
2013. jún. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert jobb az érzékük, hogy min mutatok jól, hisz ők is a fiúkat szeretik:)
2013. jún. 21. 09:06
 3/10 anonim ***** válasza:
A lófaszt ..... amin valaki jól néz ki azon jól néz ki és pont.
2013. jún. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát ne itt
2013. jún. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hááát! Fotóztam én már sok lányt és mindenkiből ki lehet jobbat hozni, tehát ne mondjátok, hogy nem számít...
2013. jún. 21. 09:24
 6/10 Salvatore ***** válasza:
én fotózok,de tényleg nem kell ahhoz melegnek lenni :)
2013. jún. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pedig nem számít. A fotós amikor embert fényképez, nem azért készít róla jó képeket mert szexuálisan vonzódik hozzá, hanem azért mert ez a hivatása. Nem állítom, hogy nem kell, hogy meglegyen a fotós-modell viszony, aminek a kiépítéséhez igenis beszélgetni, ismerkedni kell, de ehhez nem kell, hogy az illető felé a szexuális vonzalom is meglegyen. Mondjuk az is tény, hogy aki ki tudja alakítani a megfelelő kapcsolatot és megfelelő képeket tud készíteni rólad, az pénzt fog érte kérni, mert jó eséllyel ebből él. Szeretem ezt a "haveri alapon" dolgot amúgy, mert nagyon klassz, csak sajnos az áramszolgáltató nem ad haveri alapon áramot és a boltban sem adnak haveri alapon tejet/kenyeret, sőt a fényképezőgépért, az objektívekért a memóriakártyákért, a szoftverekért is fizetni kell, sőt még adózni is kényszerül aki fotózik. Ilyen sz@r világban élünk sajnos.
2013. jún. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én szívesen csinálok :) ingyen, nem kell szex sem :P
2013. jún. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
TFCD fotózás, melegeknek? Igazából még csinos, fiatal lányok sem találnak könnyen ilyet, pedig az ő képeik elég széles körben működhetnek referenciaként. Náluk is sajnos gyakori, hogy a fotós a fotózásban igazán nincsen otthon, de a szexet igencsak kedveli :-). Számodra szerintem sokkal nehezebb. Ha sok időd van, keress rá meleg fiúk képeire pl. meleg online/offline magazinokban, próbáld megtudni, ki fotózta őket (színvonalasabb helyeken feltüntetik), de szerintem aki igényesen csinálja és vannak fizetős munkái, nem fogja ingyen elvállalni. Úgy számold, hogy ha jól akarsz kinézni, fodrász/sminkes is kell (akit pl. képernyőn látsz és műsort vezet, mindegyik férfi ki van sminkelve), ezek mind fizetősek, ráadásul a műterem sincsen TFCD alapon, a retus is kötelező. Amennyi energiát belefektetsz az ingyen fotós keresésébe, szerintem olcsóbb, ha kifizetsz 15-20e Ft-ot és keresel egy - férfiakat igényesen fotózó - fotóst, aki vagy meleg vagy nem, tökmindegy. Ha meleg vagy, egy sima inged is kerül ennyibe, már bocsi, ne sajnáld a pénzt erre sem :-). Ha érdekel fizetős konstrukcióban is, írj privátot nyugodtan.
2013. jún. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15-20e?Szorozd meg néggyel alhangon!:)
2013. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!