Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Leszbikus/biszex nők hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszex nők hogy fogadjátok ha bejöttök egy (jóval) fiatalabb lánynak?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha nem mondta el csak látjátok ahogy rátok néz meg hogy zavarba van előttetek, szóval elég egyértelmű.

Zavar/örültök neki?

El tudnátok képzelni vele kapcsolatot?

Ha nektek esetleg nem jön be zavarba vagytok előtte attól? (csak a tudat hogy neki bejössz)



2013. jún. 20. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök neki, minél kisebb, annál frissebb! (jobb esetben) :D 21/L
2013. jún. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy. De nem kezdenék egy fiatalabbal, az idősebbek jönnek be. 25+.

22/L

2013. jún. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó érzés, mert mi tagadás legyezgeti az ember hiúságát. Volt már jóval fiatalabb párom, mert nem az fontos, hány éves, hanem, hogy mennyire vagyunk egy hullámhosszon, és mennyire összeegyeztethető az életvitelünk, a céljaink. Azért jobb szeretem, ha nincs akkor korkülönbség, mert nem jó érzés, mindig azzal szembesülni, hogy én mennyivel öregebb vagyok nála. Azt meg végképp utálom, ha az anyjának néznek. 44L
2013. jún. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hány évvel volt nálad fiatalabb? és te akkor mennyi voltál?
2013. jún. 21. 13:16
 5/5 anonim ***** válasza:
39 múltam Ő pedig 25 volt. Három évig tartott.
2013. jún. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!