Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex fiúk! Mi a legextrémebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex fiúk! Mi a legextrémebb szexuális vágyatok?

Figyelt kérdés
Nekem is akad ilyen vágyam és kíváncsi vok találok-e hasonlót:)

2013. jún. 16. 08:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Tegnap pont kifejtettem az ilyen vágyaim. Én pl szívesen vagyok domináns. Tehát mondjuk szerepjáték ahol a másik szolga.
2013. jún. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekem az hogy a feleségemet valaki megdugja előttem utána meg én kinyalhatnám ez izgi:-) na de ez mára cuckold kategória
2013. jún. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Én nagyon szeretnék lánnyal együtt szopni és, hogy úgy dugjanak meg, hogy egy lány is besegít rendesen :)
2013. jún. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Az előző válaszolóhoz hasonlóan, nekem is ez az egyik legnagyobb álmom, hogy egy lánnyal osztozhassak egy méretes szerszámon :))
2013. jún. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Durvák vagytok :D
2013. jún. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
bukakke 20 pasival. a méretes szerszámon osztozni is jó lehet de nem elég extrém nekem.
2013. jún. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

1. Egy izmos, nagyfaszú néger vagy cigány bika előttem dugja szét a barátnőmet, aztán velem nyalatja tisztára a farkát.

2. Egy 16 év körüli srácból a barátnőm előtt csinálok egy engedelmes "kislányt"

F27

2013. jún. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Egy izmos , jóképű pasit szopok, miközben engem is szopnak, és utána meg jól megdugnak, majd rám élveznek. Mikor ezt írtam már akkor is felállt.
2013. jún. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Én dugtam már úgy biszex pasit, hogy közben ő meg a feleségét!
2013. júl. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
77%
Egy nagyon jóképű szőke kék szemű pasival smárolok, majd leszopom, közben engem dugnak, utána kinyalom a lyukát, utána egy szendics kőzepén vagyok, mögöttem egy jó nagyfaszu néger bika van, előttem meg az elöbb leirt szőke. Ez igy megy majdnem élvezésig, a végen mind a ketten rámélveznek, szétkenik a spermájukat rajtam...
2013. júl. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!