Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mitől van, hogy fiúként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van, hogy fiúként izgatnak a fiúk, de utána utálom magam?

Figyelt kérdés
Izgat milyen lehet egy sráccal lenni, de mégis ha pl masztizok utána utálom magam ezekért a gondolatokért és az egészet gusztustalannak tartom, de később újra vonz. Másnak is van így?

2013. jún. 15. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
gondolom azért, mert a környezeted, családod nagyon elutasító a melegekkel szemben, ezért a gondolkozásmódodban ez benne van. emellett viszont szembe kellene nézned azzal, hogy minimum biszexuális vagy....
2013. jún. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
31%
Egy pszichologus meg tudja mondani,vagy segit hogy rajojj.
2013. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nem érzek így, lány vagyok és hetero. De rá kellett jönnöm az évek folyamán és Te is rá fogsz jönni, hogy csak az számít, mi a jó neked. Ne akarj megfelelni a társadalmi normáknak, mert ha elfojtod azt, ami vagy, nem leszel boldog. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy biztosan meleg vagy/biszex vagy, de ne legyen ezért lelkiismeret furdalásod.

2013. jún. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Könnyű azt mondani
2013. jún. 15. 19:14
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hany eves vagy? Amugy regen en is igy ereztem, de amiota bevallottam magamnak is, h biszex vagyok, azota mashogy erzek! :) Ha gondolod, irj priviben, ha tudok, segitek. :)

F/kor uziben/Bi

2013. jún. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Van barátnőd ? :)
2013. jún. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 ftf1983 ***** válasza:
100%
Még nem vagy tisztában magaddal, de a vágy megvan, hogy pasival szexelj. Békülj ki magaddal és nem lesz semmi gond ;)
2013. jún. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%
Jól érzed, ez valóban nagyon gusztustalan dolog.
2013. jún. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A hamradik váaszolóról úgy derül ki, hogy ugyanazt gondolja, mint az első, csak ő telerakta a válaszát bátorítással, meg lelki segély jellegű gondolatokkal, és ő 100%-ot kapott az elsőt meg lepontozták... Furcsa, pedig a kérdésre a válasz valójában az elsőjében volt benne (de hangsúlyozom, hogy a harmadik is ugyanazt gondolhatja, csak nem írta le ilyen konkrétan).


Bocsi, csak ez zavart.


Amúgy szerintem ez teljesen egyértelműen az az eset, amit az első is leírt. Igenis vonzódsz a fiúkhoz, de egyenlőre tagadnád, mert ezt várja el a társadalom. Ez amúgy eléggé gyakori jelenség (hogy nem akarják még maguknak sem bevallani, vagy ha megvolt elfogadni... de majd ez megváltozik.)


Ezt amúgy úgy modnom, hogy én magam is biszexuális vagyok, és nekem is ez volt az elején, mert én (is) olyan nevelésben részesültem, amiben ez nem igazán volt elfogadott. De mára már teljesen megváltozott a véleményem, már egyáltalán nincsen bajom a szexuális orientációmmal. (Másokéval előtte sem volt.)

2013. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mint ahogy előttem is írták, a társadalom miatt van... Azt látod, hogy ezt elítélik és ezért nem akarod elfogadni, meg keverednek benned az érzések és egyszer undorodsz egyszer meg nem

Én is így kezdtem, hogy tinikoromban undorodtam magamtól, de fogadd el, ne harcolj ellene... Magadnak akarj megfelelni, ne másoknak. Ha visszafojtod, boldogtalan leszel... Ha egyszer tetszenek a fiuk, akkor tetszenek és kész..:)

2013. jún. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!