Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » MOST AKKOR MI VAGYOK? BISZEX...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MOST AKKOR MI VAGYOK? BISZEX VAGY MI?

Figyelt kérdés
Az a kérdés, hogy akkor most mi is vagyok.... mert alapvetőlegesen a lányokat szeretem...de sokszor megnézek több férfit is,szivesen csókolóznák fiúval... meg lánnyalis,de lefeküdni nem tudnék fiúval...???

2013. jún. 9. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Ez teljesen normális. Attól még, hogy ilyenekre gondolsz lehetsz heteroszexuális.

Nem kell emiatt aggódnod.

2013. jún. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Dehogynem tudnál. A divat miatt az ilyen gondolkodású ember mindenre képes lenne. Tán még állatokkal is leitatva. És itt nem kell nagy pia mennyiségre gondolni. Nem biszex vagy, hanem csak szimplán perverz. Amennyiben az érdeklődésed az általad felsorolt dolgokban valóban kimerül, akkor max. túl kíváncsi vagy.
2013. jún. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy enyhe hajlamod van azonos neműek felé is :/
2013. jún. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem nemszoktam követni a divatot,én amugy ráadásul elég okosnak tartom magam... 130-135 ös IQ val, meg szoktam néha elég antiszociálisan viselkedni is ... lehet hogy e végett.nem vagyok infantilis perverz remélem... :(
2013. jún. 9. 19:39
 5/10 A kérdező kommentje:
és undorítónak meg irrelevánsnak tartanám ha egy férfi homoszapiensz szapienszel kellene lefeküdnöm...EZ MÁ TÚL KONVERTENT IRRACIONALITÁSRA VALLANA...NEM LENNÉK NORMATIBILIS..
2013. jún. 9. 19:42
 6/10 anonim válasza:
100%
caps lock vagy
2013. jún. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, amiket később írtál a válaszolóknak reagálva, az alapján kamu kérdés.


1) Aki valóban intelligens, az legalább a központozás fogalmát ismerné, egy épkézláb mondatot nem tudtál még leírni. 135-ös IQ, na persze.


2) Attól sem lesz senki értelmesebb, hogy olyan szavakat használ értelmetlenül és teljesen öncélúan, amire semmi szükség nem lenne. Ez dilettáns viselkedés. "KONVERTENT IRRACIONALITÁSRA VALLANA...NEM LENNÉK NORMATIBILIS.."


Kiskamasz lehetsz, aki kettővel több szót ismer a mellette ülő padtársánál, ezért máris zseninek hiszi magát. De az, hogy tudd is mikor használj egy szót, és úgy általában érthetően, tisztán fogalmazz nagyon nem megy.


Aki meg lesmárolna egy férfit és stíröli őket, az már élből nem lehet hetero. 13,5 lesz az.

2013. jún. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jó bocsáss meg akkor tisztázzuk:nem trafáltál bele pont egyikbe sem, sajnálom hogy értermetlenül írok, tul sokat akarok egyszerre leirni és elveszek a gondolataimban :(.17 vagyok és mensa iq teszt, valamint pszichológus általl kiálitott teszt alapján itéltem magamnak annyi iq. és azért irok olyan szavakat, mert szeretem ezeket használni, és tudom is a jelentésüket, szabadidőmben pl idegen szavak szótárt bújok :)
2013. jún. 9. 21:02
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

De ha minden áron azokkal tömöd tele egy mondatodat, az semmi más mint fitogtatás.


Ezért írtam, hogy dilettánsan viselkedsz. Mert ismered a szavak jelentését, csak azt nem, mikor és mennyit használj belőlük.

2013. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ráadásul ez egy felmérésvolt...amugy 24 vagyok pszichológia hallgató..és tőbb felmérés is csináltam ezen az oldalon, az emberek reagálásaival kapcsolatban,köszönöm a kommenteket :D ,amugy izig vérig hetero is vagyok...
2013. jún. 9. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!