Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ismeri, kipróbálta valaki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeri, kipróbálta valaki a ligam masszázst?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni, de azt is, hogy gyakoroljak valakin, ha benne van. Masszőr vagyok, de ezt nem lehet akárkin:).

2013. máj. 14. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én feláldozom a farkam a tanulmányaid kedvéért.
2013. máj. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Buborék Fejü ***** válasza:
Hanem? Kin? Nö vagy?
2013. máj. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szeretném kipróbálni a barátomon.:)
2013. máj. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
1# kicsit félreértetted, ez egy buzulós kérdés ffi-ffi
2013. máj. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A lingam masszázsnak meg vannak genetikai-, orvosi-, gyógyászati - és persze erotikus tartalma, vonzata is. Távolkeleti, ősidők óta alkalmazott gyógyászati okai vannak, de persze az erotikus része sem elhanyagolható. olvassatok utána, nem hülyeség.

Az, hogy ezt most nő végzi, vagy férfi, az majdnem részlet kérdés, mint hogy a nőgyógyászod nő- vagy férfi... NEM buzulás - de ha annak tekinted, nyilván az is lehet... Akinek így tetszik, élje meg. Én szeretném kipróbálni és (ha nem akar viszonzást) akkor mindegy lenne hogy nő vagy férfi csinálja. De azt gondolom, mindketten jól csinálnák - nem a manuális része miatt "buzulás" (ha az), hanem a lelki és esetleg kölcsönösség miatt lehetne az. DE! Nem dumálok tovább, majd ha megéltem, elmondom, milyen volt.

Valaki? (miért ne?!:) HETERO VAGYOK, de érdeklődő...

2013. máj. 21. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!