Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van itt olyan, magát bi vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, magát bi vagy melegnek mondó fiú, aki még nem próbálta és bizonytalan?

Figyelt kérdés
Mi az oka szerintetek, hogy bizonytalanok vagytok egysmásban?

2013. máj. 5. 00:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A töketlen kommentre szeretnék reagálni, egy kicsit kicsapta a biztosítékot nálam. Nem tudom, fiú vagy-e vagy lány, de gyanítom az utóbbi. Én biszex pasi vagyok. Ezt kamaszkorom óta tudom és érzem. Ez egy érzés, vágy és nem egy állapot, amin túl tudnék lépni. Nagyon nőellenesnek fogok tűnni, pedig nem vagyok az, nagyon sok mindenben tisztelem a nőket és nagyon is hiányoznak az életemből! Az, hogy biszex vagyok nem azt jelenti nála, hogy pináról faszra járnék egyfolytában, csak más vágyaim, érzéseim vannak, mint egy hetero pasinak, érzelmileg is máshogy működöm. Én elsősorban lánnyal szeretnék kapcsolatot, olyannal, aki ezt el tudja fogadni. Viszont most jön a csavar a történetben. Amikor utoljára szerelmes voltam egy lányba segíteni akartam neki, mert elég kemény helyzetbe volt. Amíg kellettem neki érzelmi, fizikai, pénzügyi okokból, addig elhitette, hogy fontos vagyok neki, onnantól, hogy ez megváltozott, elérhetetlenné vált minden tekintetben és a végén már ott tartottunk, hogy zaklatással vádolt, pedig csak magyarázatot akartam volna tőle, de mivel ő volt a törékeny nő, én meg pasi, persze ez esélytelen volt. Minden tekintetben agyonalázott és a minden férfiasságom elvette. Tisztában vagyok vele, hogy ez csak egy eset és nem minden nő ilyen, de a mai lányok többségénél, ha nincs autód, minimum BMW, iPhone-od, saját lakásod és nem vagy valami nagyfejes egy nagy cégnél, gyakorlatilag esélytelen vagy. Nagyon sokan nem érzelmi kapcsolatot keresnek, hanem anyagi biztonságot és ez mindig is taszított. Sosem akartam, hogy a pénzemért szeressen valaki és most sem akarom, inkább vagyok egyedül.

A harmadik dolog, meg, hogy a kialakult társadalmi összkép alapján a nők angyalok és akármilyen perverziójuk is van, egy kezére 6 pasit fog találni -és ezt annyira elhisszük, hogy tényleg így van-, viszont, ha a pasi más akármilyen szempontból, az meg már betegségnek minősül. Nagyon eltorzult ez a világ és nagyon rossz irányba! Nem csodálom, hogy a srácok nagy része vagy a saját neméhez fordul inkább vagy, egyedül van. Mindenhonnan ez folyik ezen nem kell csodálkozni!

2013. máj. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok, szeretném kipróbálni, h milyen lehet egy fiatal fiút lepippantani, de még nem volt rá lehetőségem. A bizonytalankodás oka szerintem a lebukás veszélye. Én sem szeretném ha kiderülne és közvetlen környezetemben ez kitudódna. /40f
2013. máj. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!