Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek a kézilabdázók...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a kézilabdázók közt sok a meleg?

Figyelt kérdés
Például a Pickben játszó magyar válogatott beállóról mi a véleményetek? szerintetek az?

2013. ápr. 27. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Inkább a "röpi" a homárok sportja. Meg persze a jó öreg birkózás! (Lásd south park) :D
2013. ápr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ez mi a nyüves francot számít? onnan akarsz barátot szerezni? nem tök mindegy? jól sportolnak? igen? akkor mit érdekel, hogy bzik-e vagy sem.

egy tök értelmetlen, unatkozós kérdés


vag menj el az edzésükre, és ismerkedj.

lúzer

2013. ápr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Faterom tesitanár, és van egy kézi csapata , én nem hallottam róla hogy ott vannak melegek :D .
2013. ápr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Biztos hogy nem meleg. Nyugodj meg. Kézilabdázok .. értelmetlen kérdés hülye kérdezö.
2013. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Ja meg ha a Zubaira gondolsz pofán is verlek. Elözö voltam
2013. ápr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Balanus_concavus ***** válasza:
100%
Nem hinném, nekem van pár kézis haverom, mindegyik nagy csajozógép.
2013. ápr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Röplabdáztam pár évig, de tudtommal nem volt a csapattársaim közt meleg, ennyit a homárokról. Amúgy biztos vannak a sportolók között is, több sportágban, mint ahogy az élet más területein is. Ez miért fontos, miért számít?
2013. ápr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!