Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg és bi fiúk! Biszex vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg és bi fiúk! Biszex vagy meleg fiúval jobb szexelni?

Figyelt kérdés
Mi szól az egyik és mi a másik mellett? Én biszex vok, de pl én vmiért kifejezetten biszex srácokat szoktam keresni, mert kevésbé linknek érzem őket. Igaz lehet csak általánosítok, de eddig csak bi srácot találtam aki nem link és megbízható és full passzív.

2013. ápr. 15. 09:26
 1/8 Glam Maarco ***** válasza:
84%

Bi és full passzív? Ez hogy? És akkor a lányokkal mit csinál? :O

Én meleg vagyok, de ilyenről még nem hallottam :D

2013. ápr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Jah nekem is ez érdekes hogy bi de épp egy másik srác is leteperi.


Én is meleg vok de én soha nem szoktam biszexekkel kezdeni, mert náluk általában úgy van ha lánnyal van azzal nem csak dug hanem kapcsolatban van, de sráccal kifejezetten csak dugás van.


Én egy bi srácot sem ismerek aki egy meleg sráccal hosszabb kapcsolatban van, vagy volt.

2013. ápr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Bi, meleg, homoszexuális csak szavak!

A mögöttük lévő tartalom annyiféle lehet, hogy kérdésed értelmezhetetlen.

Én a lányokkal is képes vagyok normál nemi életet élni, van barátnőm. Igen jókat szoktunk kefélni.

Ugyanakkor van barátom akit csak orálisan elégítek ki, tőle más nem kell.

Számomra öröm ha sokáig a számban érezhetem a farkát, érezhetem amint éppen el akar élvezni (ilyenkor húzom az időt egy fogással mert több lesz a nedü) és amikor érzem a nyelvemen az örömét lövellni én is elélvezek vele együtt.

2013. ápr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én bi vagyok,de ha van valakim akkor csak vele vagyok,nincs pasim és csajom pláne nem úgy hogy közben az egyikel csak sexelek.A másikkal meg járok is.
2013. ápr. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

1/4, igen van bi aki full passzív mint én is!Mi ebben a meglepő?? Ebben az esetben az azonos neműekkel való szerepről beszélünk, nem a nőkkel való szeretkezésről ahol ternészetesen én vagyok a férfi, ha viszont pasival szexelek akkor csakis passzív vogyok.

A kérdésre válaszolva én a biszex barátomat tartom jobbnak, de nem a szex teljesítménye miatt, hanem mert tudom, hogy nem szeretne majd az idő múlásával többet mint szexkapcsolat, ellenben a melegekkel akik előbb-utóbb többet akarnak mint ágyba bújni.

2013. ápr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Sziasztok ěn egy kezdõ 33évesf vagyok és ki szeretném pròbàlni egy fiatal meleg vagy bi vagy travival a xexet birna valaki segîteni köszönöm! Email:tortmogyoro@gmail.com
2013. ápr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
én speciel mindig bifiúkat keresek,azért mert ugyan arra kellenek nekem mint én nekik,azaz sexhavernak,mert álltalában van csajom,de ha nincs akkor is jó,hogy dughatok valakivel.
2013. ápr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is ismerek passzív bi fiút, én is csodálkoztam, h ez hogy lehet, de nem kaptam rendes választ pedi érdekelne nagyon.. Elég csöndes gyerek, az életben se valami "aktív", soha nem kezdeményez.
2013. ápr. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!