Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mazo srácok! Egy szolgával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mazo srácok! Egy szolgával már a beszélgetés/ismerkedés során is kemény kell, hogy legyek?

Figyelt kérdés
Csak mert kaptam olyan kritikát, hogy nem lennék alkalmas dom, mert túl kedves vagyok, pedig tudom, hogy mikor indul a "játék" akkor teljesen más vok....Jegyzem meg fiú vagyok és fiút használok! Csak a félreértések elkerülése miatt. JA és csak szolgaként érdekelnek a srácok...

2013. ápr. 11. 17:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
háát ahogy itt feltetted a kérdést, tényleg nem tűnsz nagyon dom beállítottságúnak :-)
2013. ápr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok mazo, de minden megnyilvánulásodban éreznie KELL, hogy ki melyik oldalon áll, már a kezdetektől. Ez nem azt jelenti, hogy rögtön az elején indul a játék. Ez csak annyi, hogy vagy tudsz dom lenni, vagy nem.
2013. ápr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mert alapvetően normális értelmes ember vagyok, de van egy kemény oldalam is. Nem hiszem, hogy a kettő kizárná egymást!
2013. ápr. 11. 18:44
 4/20 anonim ***** válasza:
17%
nagy az Isten állatkertje ._.'
2013. ápr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

18:43-ban lehet hogy félreérthetően írtam...

Szóval ezt intelligensen is lehet - azaz csak úgy érdemes - csinálni.

Nyilván a hétköznapi életben nem, de ha valakivel ezért veszed fel a kapcsolatot, akkor ott már nem kell hétköznapinak lenni.

2013. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Azt hiszem erősen félre értetted, de mindegy. A normális viselkedés szerintem nem zárja ki, hogy jó dom legyél. Bár teszem hozzá még csak a szárnyam próbálgatom, de minden találkán (ami eddig volt) egyre jobb voltam, mert azt gondolom, hogy alapvetően egymást megismerve fejlődnek a párok és lesznek egyre bátrabbak és keményebbek.
2013. ápr. 11. 20:52
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

kedves kerdező

ha gondolod írj (:

olyan fiatal fiu vagyok akit lehet kedelnel 20/f/bi

2013. ápr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

nem feltétlenül.

szerintem ez ilyen 3 állásos dolog.

1: alap,mint minden nap.

2: a szolgáddal,te vagy az irányitó.de még nem vagy dom.

3: a szolgával otthon,te vagy a dom.

tehát azt javaslom,hogy a "játék" előtt izzicsbe egy kicsit.

ne csak sima és dom közt lehet variálni.

2013. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne a dolog, remélem nem pesti vagy :D 21/f
2013. ápr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, pont ilyen egy ideális dom, mint amilyennek leírtad magad.
2013. ápr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!