Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Melegek, biszexek! Tetszenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, biszexek! Tetszenek nektek a fültágítós fiúk? Hátrány vagy szexi?

Figyelt kérdés
Akár tömött vagy lyukas mindegy. Megváltozik a véleményetek, ha van fültágtója?

2013. ápr. 7. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
természetesen számít a külső, mert az alapján tetszik meg valaki. nekem személy szerint nem jön be, de nem ez alapján esek szerelembe, szal nem kizáró tényező.
2013. ápr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
undorító!
2013. ápr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha mértékkel van, mondjuk az egyik fülben akkor az jól néz ki. :) Nekem bejön.
2013. ápr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Se nem hátrány, se nem előny. Ha jól áll neki akkor oké, de semmi extra :)
2013. ápr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
30-as bi vagyok, korosztályom már kiöregedett belőle. Ha jól áll egy fiatal srácnak nem bánom, de igazából nem vagyok oda érte.
2013. ápr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
nekem nem tetszik,lányokon sem
2013. ápr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%

szerintem is undorító.

22/F

2013. ápr. 10. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
16/L Bi avgyok és nekem nagyon bejön
2013. ápr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
Meleg, hetero, lány, fiú, kutya, macska, asztal tök mind1 szerintem értelmetlen és felesleges...
2013. ápr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bresalio Nagy ***** válasza:
100%

Hát nálam inkább hátrány, nekem nem igazán jönnek be a fültágítós fiúk, legalábbis eddig így volt...

Vmi olyan érzésem keletkezik a hatására, mintha szegény szenvedne tőle... h vmi ott tágítja a fülét... És hiába fogom fel tudatilag(!), h ez valszeg nem fáj neki, ez az érzés(!) attól még megmarad... Ha pedig negatív érzésem keletkezik vkinek a fülétől, és a szenvedés jut eszembe róla, akkor ez tudat alatt átrakódik a személyére is, és nem fog tudni bennem szexuálisan se pozitív kisugárzásúként realizálódni... (A kisugárzás fogalma, legalábbis ahogy én szoktam használni, gyakran inkább azt takarja, h rád hogy hat vmi. Vagyis abban te is bennevagy nagyban, h vki más kisugárzását milyennek érzed... Mert nem is az a lényeg benne, h az illetőből ki, hanem h beléd be...)

Azt, h megváltozik-e a véleményem, nem igazán tudom értelmezni... Ha vkinek fültágítója van, akkor mivel valszeg nem a ruhája alatt van, hanem alapból látom első pillanattól, ezért már alapból ennek megfelelően alakul ki a véleményem az illetőről (ha kialakul), mihez képest változna ez meg? Am meg nincs is erről véleményem... Arról teljesen semleges vagyok, ha vkinek ez tetszik (erről most mit gondolnék?); akkor, ha vkinek magán bejön, mivel ellenvetésem nincs a hordása ellen, sztem úgy van rendjén, ha hordja; az pedig, h nekem szexuálisan nem jön be, abszolút csak egy személyes szexuális preferencia, semmi erkölcsileg magasabb rendű ennél... Attól még nem ítélem el mondjuk...


18/f/m

2013. ápr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!