Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg srácok! Kép nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Kép nélkül (mármint alapba kirakva) mennyi esélye van találni egy normális szexhavert találni?

Figyelt kérdés
Régóta keresek, de mivel nem akarok lebukni így nem szoktam kirakni képet és úgy vettem észre ez sokaknak gáz. :(

2013. ápr. 5. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát azért valljuk be, szimpátiának kell lennie, szóval, igen fontos azért a kép. Aki szexhavert keres szintén mint te, az sem szeretne lebukni, akkor nem értem mitől is félsz pontosan. ő nem árulna be.
2013. ápr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én sem tennnék ki képet.e-mail csere,dumálás,és majd egy kép csere. nálam ez a bevált legalábbis 1-2ször.
2013. ápr. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mered felvállalni nemi identitásod akkor ne várd el, hogy komolyan vegyenek.

Nekem arcképem kint van, kép nélkülinek nem válaszolok, de ezt jelzem is adatlapomon!

2013. ápr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenki máshogy látja:)
2013. ápr. 6. 21:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, képpel sem könnyú, meg anélkül sem találni, bárkit is... Ez van..
2013. ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!