Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ilyenkor mivan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 20éves fiú vagyok azt szeretném kérdezni hogy ilyenkor mivan?

Imádom a lányokat fantasztikus velük a szex élvezem eddig semmi gond, viszont időként megkívánom fiúkkal is. Szerintetek van rá esélyem hogy valaha rendes kapcsolatom legyen? Azt nem tudnám elképzelni hogy mindennap egy férfi mellett ébredjek de egy barátnő meg azt nem tolerálja ha eljárkálok..



2013. márc. 25. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Lánnyal volt már kapcsolatod? Vagy csak szex? Szerintem ezeket a lányokkal kellene megbeszélned, akivel éppen ismerkedsz. Ja, és tisztázd magadban, hogy most a fiúk, vagy a lányok jönnek e be jobban?
2013. márc. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jó kis biszexuális hajlamaid vannak ..., minden jel erre mutat.

Azt meg jól gondolod, hogy egy csaj ezt nem fogja tolerálni!!

2013. márc. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak olyan csajok akik szeretik a biszex pasikat nem is egy olyan van.
2013. márc. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyértelműen inkább a lányok , de eddig nem mertem komoly kapcsolatba kezdeni pont emiatt. Van rá esély hogy egy "nagyszerelem" esetén elmúlnak ezek a hajlamok?
2013. márc. 25. 10:10
 5/5 anonim ***** válasza:
szerinteminkább kíváncsi vagy. Próbáldki aztán dönts,hogy pasi,vagy csaj kell. A barátnőt meg felejtsdel amig pasik után futsz.A nők vmiért nem toleránsak a bi pasikkal szemben.(legalábbis én még nem taliztam olyannal.)
2013. márc. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!