Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mazo srácok! Voltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mazo srácok! Voltatok már együtt napokig dommal?

Figyelt kérdés
Én BDSMszexpartnerkeresőn hónapok óta levelezek egy Dom férfival,már nagyon szeretné,ha öszejönnénk.Kicsit félek,h túl brutál lessz!tapasztalatok?18/f

2013. márc. 17. 02:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Rólam csak utólag derült ki, hogy mazo vagyok. Látnád a feleségemet, 12 év házasság után!!! Húúúú! Ha szembe jön veled az utcán, olyan, mintha menne! Ellentmondást nem tűr.

Nekem otthon keveset szabad, de amit szabad azt is muszáj.....

2013. márc. 17. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:)
2013. márc. 17. 04:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyelőre még csak a kíváncsiság szintjére jutottam el :)

27/f

2013. márc. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ő természetétől függ. Egy jó dom MINDIG szem előtt tartja azt, hogy subjának mi a legjobb, hiszen egy BDSM kapcsolatban a valódi hatalom - ideális esetben - a subnál van.


Szerintem karakteren kívül (egyenlő felekként) beszéljétek meg előtte, hogy ki mit szeretne, vagy mindenképpen használjatok biztonsági szót.


A BDSM a bizalomról szól. Ha úgy érzed, hogy nem tudsz megbízni benne, akkor inkább ne foglalkozz vele, vagy ismerd meg jobban mielőtt közelebb engednéd magadhoz.

2013. márc. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!