Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A biszexualitás elnyomható?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszexualitás elnyomható? Vagy el kell fogadni?

Figyelt kérdés

Csak olyanok írjanak, akiknek volt ilyen gondjuk! Kösz!

Van barátnőm, de izgat mellette a srácokkal is a sex. Próbáltam ellene küzdeni, de hiába. Bár nem sok sráccal voltam, mivel nehéz ebben a témában megbízható partnert találni, de vonz a téma. Vajon idővel ez elmúlik? Lehet ez csak egy kíváncsiság vagy pótlék? Mert minden fiús kalandom akkor volt mikor nem volt csajom és kanos voltam nagyon. Aztán utólag mindig bántam, de mégis vágyom/vágytam egy állandó partnerre akivel titokban....



2013. márc. 8. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én hetero vagyok, de: ha barátnőm van, attól még vannak más lányok, akik tetszenek, de igazából nem zavar a dolog, mert a barátnőmet szeretem - nem is csalnám meg. Szóval ha szereted a lányt, akkor elvileg nem kéne, hogy számítson, hogy még kik vonzanak.
2013. márc. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

nekem is ez lenne a legjobb.. egy helyes srác akivel titokban...

Nem hiszem h el lehetne nyomni, de szerintem nem is kell.

2013. márc. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fordítva(ha a lány a bi) könnyebb elnyomni, de teljesen akkor sem lehet. Aki tényleg bi az nem csak a testiséget keresi a másikban, ezért a többi dolgot megkaphatja egy fiús lánytól vagy egy lányos fiútól. Vagy kérd meg a barátnődet hogy próbáljátok ki a felcsatolhatót. Teljes értékű pótlékot nem fogsz tudni találni, ezek viszont lefoglalnak egy időre.
2013. márc. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elnyomható, elfogadható.Csak a gond hogy elnyomni neked kell elfogadni meg a párodnak.A párom ezt úgy fogalmazta meg hogy neki kétszeresen kell aggódnia az engem ért kísértések miatt.Megváltozni szerintem nem lehet.
2013. márc. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán vállald fel biszexualitásod - ez csak jobbá, tartalmasabbá, változatosabbá teszi az életedet, ha akarod - de para nélkül! Akinek ilyen gondolatai vannak, az látens bi/homo. Ilyen az emberek 75%-a! Csak vannak, akik meg teszik és boldogok, mások félnek megtenni, de kívánják... és elszúrják az életüket, depisek, agresszívak, boldogtalanok lesznek. Az agyadnak, vágyaidnak parancsolni nehéz - előbb-utóbb úgyis megteszed, akkor minek szenvedni addig?! Ami FONTOS, hogy ne légy egyoldalú... élvezd a csajokat, s ha néha van kedved egy kiruccanásra, legyen egy tisztességes fiúbarátod, akivel titkon megélhetitek vágyaitokat. Bármi legyen is az, ha a két embernek megfelelő, elfogadható, örömet okoz, az természetes. Ne hallgass hülyékre, homófobokra... és azt éld meg, amit TE szeretnél.Így leszel szabad és boldog ember. EZ A TE ÉLETED HAVER!!! Akár örülhetsz is, hogy mást, többet is megismerhetsz... Hány éves vagy? Ha bármiben tudok segíteni, kérdésed van, csak írj priviben. Egyébként jó a szó: "elnyomható" - ideig-óráig, de újra és újra előjön és minél jobban nem akarod, annál jobban vágyni fogsz rá - akkor meg minek szenvedj,- keress megbízható, értelmes, titkos barátot, ha úgy érzed:).
2013. márc. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!