Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg és bi fiúk! Ti hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg és bi fiúk! Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Bizonyos időközönként rám tör, hogy új újabb partnereket keressek magamnak. Pedig alapvetően annak örülnék, ha lenne egy állandó szexpartnerem, de sajna 3-4 tali után mindenki linkeskedni kezd, stb. (Márha sikerül találkozni) Ti is így vagytok vele? Aktív vagyok!

(Ha válaszolsz elismered, hogy bi vagy meleg vagy:) )



2013. febr. 28. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Én tartós kapcsolat-párti vagyok, tehát kimondottan szexpartnert nem keresek, szóval nekem nem menne az érzelem nélküli szex. Most alakulóban van egy kapcsolatom, de szex még nem volt. Egyébként eddigi tapasztalataim azt mutatják, hogy valóban 3-4 találkozás (nem szex!) után a legtöbben sajnos linkeskedni kezdenek. Remélem ezúttal nem így lesz!
2013. febr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ugyanez a helyzet nálam is
2013. márc. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én még a talig sem jutokel.2-3netes beszélgetés után eltünnek.
2013. márc. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem csak a melegek ilyenek! Sokszor még a levélre sem válaszol, pedig nem sokáig tartana, hogy bocs, de nem . . . Ha találkozóig el is jutsz, ha nem fekszel vele össze, akkor otthagy. Nem tudom hol lehet normális pasit találni??? Aki ha nem is örökre, de nagyon sok ideig kitartana?! :(
2013. márc. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát kár:(
2013. márc. 3. 20:48
 6/6 anizotropikus ***** válasza:
85%

Volt egy hat éves kapcsolatom!

Megnősült de néha ezért eljön :)

2013. márc. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!