Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Most akkor biszex vagyok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor biszex vagyok? Szerintetek?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok,taszít a meztelen férfitest látványa,a női vonz,viszont beleszeretni csak férfiba tudok,arc alapján,és ha már szeretem tetszik a teste is,a nők arca egyáltalán nem érdekel,pusztán érzelemmentes szexkapcsolatot tudok nővel elképzelni,férfival pedig csak rendes párkapcsolatot

2013. febr. 9. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
mi nem mondhatjuk meg, helyetted, hogy mi vagy
2013. febr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 carpediem1983 ***** válasza:
Nagyon úgy tünik
2013. febr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én így érzek,ahogy leírtam,nem tudom,hogy ez annak számít-e
2013. febr. 9. 17:59
 4/11 anonim ***** válasza:

voltál már nővel :?

ha nem akkor nem vagy az

ha igen akkor az vagy.

2013. febr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez még nekem is bonyolult. Mélyebbre kellene ásni. Olyan mozaikszerű vagy, valószínűleg a személyiséged részben "hasonlott", a normák, elvárások függvényében is alakult, ennyiből nem lehet megítélni.
2013. febr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én fiúban ismertem ilyet. Tehát pont ez, csak fordítva. Taszította a női test, beleszeretni viszont csak nőkbe tudott, arc alapján. Akkor már "elfogadta" a testét, bár szexuális vonzalmat akkor sem gyakorolt rá a cici, punci.

Szex terén talán inkább a férfitestre volt, lett volna fogékony, de beleszeretni nem tudott férfiba. Azt gondoltam, latens meleg, de ez így egy az egyben nem volt igaz, sőt, a biszex sem.

Ő is "dugást" tudott férfiakkal elképzelni. A helyzetet bonyolítandó- gyakran "nőnek" képzelte magát.

Párkapcsolatot viszont csak és kizárólag nőkkel, akikbe az arcuk, személyiségük alapján szeretett bele.

Mintha két, puzzle, mozaik szerű éne lett volna, totál különböző, de egymásból magyarázható, kapcsolódási pontokkal.


Az ő problémáját megoldotta volna, ha átértékeli önmagában a férfi, női szerepeket, és úgy, ahhoz keres egy olyan "nőies nőt" magának, akitől megkaphatott volna mindent, de ez nem ment számára.

2013. febr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tehát, ha nem ragaszkodik az említett fiú egy része a "hagyományos" férfi-női szerepekhez, az szerintem megoldotta volna nála a dolgot.
2013. febr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igazából te pontosan tudod, hogy mit érzel. Akkor miért kell, hogy mi beskatulyázzunk? Ez semmin nem fog változtatni, inkább örülj neki, hogy tudod ki vagy.

Van aki úgy gondolja, hogy ha szexuális vonzalmat érzel azonos nemű iránt, akkor már biszex vagy, de van aki szerint az nem elég, hanem az kell, hogy bele is tudjon szeretni. Wikipédia szerint pedig vagy-vagy alapon, mindkét esetben az vagy.

Egyáltalán voltál már, vagy tervezel lánnyal együtt lenni?

2013. febr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van. Te kvír vagy. De ha nagyon ragaszkodsz valami címkéhez: bizonyos értelemben két nemhez vonzódsz, tehát tulajdonképpen nevezhetnéd magad biszexnek is, bár te a hagyományos értelemben vett biszextől azért lényegesen különbözöl.
2013. febr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Te b_zi k_rva
2013. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!