Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van olyan hogy valaki hetero...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy valaki hetero létére anál szex mániás, vagy inkáb meleg?

Figyelt kérdés
Ez konkrétan egy chat-en van.Mindig a végbélről irkál és a péniszről.Sokan kérdezték hogy meleg-e de arra azt felelte hogy csak vébél mániás.De sokszor olyanokat írkál hogy,abban nincs benne hogy lányra írja vagy fiura. Mi ez szerintetek?

2013. jan. 25. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Hallod de nagy problémáid vannak neked ma dél körül :)
2013. jan. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Első ez nem kielégítő válasz:)
2013. jan. 25. 12:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ha azt mondom homokos mint a szahara nyugodtabban alszol éjjel? :)
2013. jan. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Itt arrol van szo amit gondolsz a leírtak alapján.Ha szerinted meleg,akkor azt írd de ha heteronak gondolod akkor azt.Köszi:)
2013. jan. 25. 12:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy a végbélről dumál, nem feltétlenül meleg. Nem függ össze a kettő, lehet csak a nőjének tág a vaginája és ráfanyalodott a másik lyukra.
2013. jan. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Én is hallottam már ilyenről, meg beszéltem egyszer ilyen emberrel, aki láthatóan teljesen heteró volt, mégis elmondása szerint többet és gyakrabban csinálták a csajával fenékbe, mint hagyományosan.
2013. jan. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De viszont ez az egyén csak anált csinál a Vagina nem izgassa.Annyi erővel análnál lehetne fiu partnere is:D így gondolom az egészet.
2013. jan. 25. 13:12
 8/9 anonim ***** válasza:
24%

lehet hogy látta a Fogak című filmet :)


(fogas vagina) :D és fél.....

2013. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivan??? Csak én vagyok olyan gyenge elméjű hogy nem értem ezt a kérdést?
2013. jan. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!