Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az alacsony fiúk közt tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony fiúk közt tényleg több meleg/bi van?

Figyelt kérdés
Olvastam vhol h a magasság hormonok tükrében van és akik alacsonyak azoknak kevesebb ami által a homo/bi hajlam is nagyobb. Amúgy én csípem az ilyeneket:)

2012. okt. 11. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen cicuka^^
2012. okt. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Alacsony vagyok és sosem vonzottak a férfiak, de a nőkért annál inkább megőrülök. Igazi casanova vagyok. :D
2012. okt. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
187cm vagyok, meleg.
2012. okt. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
51%
Ugyan...ez faszsag!!!!nekem volt baratom...azt hittem eloszor homokos...alacsonyabb,szeparcu....hat azt hiszem tett rola,hogy utanna mas szemmel nezzem a hasonlo adottsagu ferfiakat!!!!:-P:-P:-P
2012. okt. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

ez hülyeség !!!!!!!!!!!

engem is szólítottak már le melegek, de gondolom azért, mert nem nézték ki belőlem, hogy megverném őket, amiért alacsony vagyok és hetero.

Szóval a melegek csak álmodoznak ilyenekről.

2012. okt. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen ez így van. Van rá is egy axióma, de elfelejtettem. A hormonok tükréről szólt és annak tengelyes tükrözéséről, kicsinyítésről vektor rendszerben és kimutatható, hogy igen ez így van. Sokkal több meleg/bi fiú van az alacsony fiúk között, mint pl az alacsony lányok között.
2012. okt. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a magasságnak a szexuális beállítottsághoz. Igaz, én nem vagyok vmi magas, és meleg vagyok, de volt barátom, aki 197 cm volt.
2012. okt. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
most konkrétan két olyan pasit is tudnék mutatni aki kb. 2 m körüli és szereti a f@szt. Szóval ez nem ettől függ :)
2012. okt. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ipso ***** válasza:

Nos. A testmagasság nem egyetlen hormontól függ, amitől pedig a leginkább függ, az konkrétan nem nemi hormon. Vannak magas nők és alacsony férfiak. Ezt úgy képzeld el, hogy a testmagasság elsősorban az apuci és anyuci testmagasságától függ, azaz a génektől, valamint attól, hogy amikor gyerek voltál, mindig kaptál-e eleget enni. Ezen belül, tehát az átlagosan magas szülők jól táplált gyerekei között tényleg lehet valami összefüggés a nemi hormonok mennyisége és a homoszexualitás között, de ilyet sem olvastam még.


Viszont az elképzelhető, hogy egy alacsony, vézna fiút a környezete gyengének és lányosnak látott, emiatt ő maga is gyengének és lányosnak tartja magát, és később meleg lesz. Így tehát a testmagasság akkor is összefügghet a szexualitással, ha ez egyébként nem a hormonoktól függ. A magas, nagydarab fiúkat és lányokat is férfiasnak látják.

2012. okt. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem. Steiner Kristóf 185 körül van, Demszky megvan 190 is. XD


Viccet félretéve, mivel a nők is azért alacsonyabbak, mert az ösztrogénszint (menstruáció) megemelkedése blokkolja a növekedési hormont, elképzelhető, hogy a femininebb férfiak között több a meleg/bi. De ehhez nem csak magasság, hanem keskeny váll, széles csípő, kis láb és átlagosnál szőrtelenebb test is társul, mivel ezek is a magasabb ösztrogénszint következményei.

2012. okt. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!